bugün

nedendir bilinmez kampüsün her yerinde karlar erise bile edebiyatın önü hala buzludur...
"kantininde müzik kutusu bulunan fakülte" diye yazmıştım ama sonradan utanıp silmiştim.
artık reklam için kullanılan LCD ekran bir tv de var.
ben yazayım, utanan utansın.
karı kızın çokça olduğu duyulan fakültedir.
okulun açıldığı ilk 1-2 hafta boyunca beni gsf'li sanıp,garip garip bakan insanlara sahip fakülte. *
ayrıca şinitzeli bırak bir daha tost diye bağırırsa o kadın boğazlayacağım az kaldı *
sigara içenlerle içmeyenleri ayırmak için tatilden sonra kantini ikiye bölünen fakültedir.
yönetiminde tarih bölümünün ağırlıkta olduğu fakültedir. sanat tarihinden olan idarecilerinin o koltuklarda boşuna yer işgalinde bulunması bunda etkilidir. diğer bölümlerinde bunda ne kadar etkisi vardır bilinmez.
yunus emre kampüsünün eczacılık girişine yakın olan fakültedir.
asıl cuma kapısına yakındır ama o kapı çok işlevsel değil.
aşağılarda kalır. o yokuş o ayazda çekilmez. dondurur. neyse...

artık fakültede sosyoloji ağırlıktadır. dekan nadir suğur oldu. yardımcısı da sosyolojiden, emre gökalp. bu sürekli ezilen sosyoloji için iyi oldu. tarih ağırlıklı fakülte biraz daha hareketlendi.

ha, bunun dışında; fakültemdir canımdır. 4 koca senem geçmiştir. sıralarını, sınıflarını, kantinini, ağaçlarını, öğrenci işlerini her neyi varsa özlediğimdir.

şimdi şekersiz sade bir kahve ve yanında brownie iyi giderdi dostlar...