1. 1.
  bitmek bilmeyen çirkefliklerdir. Bu yüzdendir ki burunları pislikten çıkmaz.

  En ufak, en önemsiz hakem düdüğünde bile çomarlıklarını göstermekten hiç çekinmezler. Endüstri öğrencileri gibi 7-8 kişi hakemin etrafını sarar. Hakeme küfreden mi dersin, iten mi dersin, yakasına yapışan mı dersin, parmak atan mı dersin; zavallı hakemi birkaç dakikalığına namusundan edip uzaklaşırlar.

  Kasaplıkları 40 yıllık kick boks sporcularından hallicedir. Bu çomarlar için, sahadaki her cisim bir toptur. Bu top bazen bacak, bazen kafadır. Ama hiç faul yapmazlar, hakem hatalıdır. düdük söz konusu olduğunda da yukarıdaki işlem itinayla uygulanır.

  Allah göstermesin, öne geçtiklerinde veya güçlü bir takıma karşı beraberliği yakaladıklarında, ortaçağ avrupa'sının vebalı insanları gibi bir bir yerlerde sürünürler. Serbest vuruşları veya kaleci vuruşlarında son saliseye kadar oyunu başlatmaları haramdır. Bu yüzden Kalecilerinin sarı kart almadan oyunu bitirmesi imkansızdır.

  Türk futbolunun boktan olmasının bir numaralı sebebidir. Bütün devlet mercileri işi gücü bırakıp bu çirkefliğe çözüm bulmalıdır.
  1 -1 ... adim samuel 25 yasim