1. 1.
  Yani şimdi şöylede birşey var bir milletvekili insanlara örnek olabilmeli bu kime örnek olacaktır?
  4 -10 ... chirac
 2. 2.
  Hdpnin de eskişehir adayı da aynı şekildedir.kürtlere bunu nasıl izah edeceklerdir merak konusu.içlerinde bir de çok keskin muhafazakar adaylar var.altan tandan cevap bekliyoruz.
  1 ... sessiz geveze
 3. 3.
  yuhalanması değil takdir edilmesi gereken bir gelişmedir. her ne kadar ulusalcı kesimle aramda mesafeler olsa da doğru bir hareketi olumsuz eleştiriye boğacak değilim. keşke herkes benim gibi şirin olsa lan bu konularda.
  6 -2 ... leftist mevlana
 4. 4.
  helal olsundur.

  milletvekilinin insanlara örnek olmak gibi bir zorunluluğu yoktur. milletvekili, vatandaşları mecliste temsil eder. ve mevcut vekillerin de lgbt'leri ne derece temsil ettiği ortada.

  anadolu partisi barajı geçemeyeceğinden mütevellit, seçilemeyecektir elbette. ama demokrasi adına güzel bir adımdır.
  7 ... anlatinbendinlerim
 5. 5.
  adam gibi adam denilenlerden daha mert biri gibi gözüküyor.
  1 ... habash
 6. 6.
  ülkedeki kadın erkek eşitsizliğine,kadın şiddetine ve eşcinsel ayrımcılığına tokat gibi yerleştirilen adaydır.

  bu haberi gören kişi verilen mesajı anlamayıpta üzülüyor yada utanıyorsa ben onun insanlığını sikeyimdir.

  burada verilen mesaj açıkca şu dur

  ''cinsel tercihlere göre kimse kimseyi yargılayamaz birisi eşcinsel ise evlenebilirse millet vkili adayıda olabilir sizde bir sik diyemezsiniz,at gözlükleriniz sikerim sizin 21. yüz yılda yaşıyoruz'' mesajıını açık ve net olarak fikire karşı çıkanların suratına yapıştırmıştır.

  eşcinselmiyim? hayır,izmir millet vekili olmasını istermiyim? hayır aklımda daha iyi kişiler var fakat aday olurmu olur seçilirse kimse itiraz edebilirmi? edemez,cinsel tercihi yüzünden millet vekili olamamak gibi bir durumu olabilirmi? söz konusu bile değil ahlaki açıdan geri kalan türkiye için büyük bir adım olduğunu düşünüyorum.

  ülkeye cinsel özgürlük getirme konusunda bu bile başlı başına bir adımdır efendim.
  3 ... gold tab gibson
 7. 7.
  m.vekili olmak icin gerekli sartlari tasiyordur. ayrica milletvekili sayisinin cok ve cesitli olmasinin nedenlerinden bir tanesi de ulkedeki cok farkli soruna ve duruma deginebilmektir. farkli inanc, farkli tercihler, farkli meslekler, farkli etnik yapilara ihtiyac vardir. sahsen tebrik ederim.
  2 ... 3 tam 1 robot
 8. 8.
  Hırsız katil veya terörist olmadığı için kabullenilebilir adaydır. Tabi ki elitist ap'ye oy vermeyeceğim ama karalamayın ak şu insanları. Size ne ulan belki adamım deyip kıvırtan siyasetçilerden daha karakterli.
  3 -1 ... ecevit mavisi
 9. 9.
  cesur bir adım oylar yinede hadepe.
  -1 ... nemrud
 10. 10.
  desteklenmesi gereken sempatik ve güzel bir gelişme. biz hep beraber türkiyeyiz unutulmamalı bu.
  1 ... jay gatsby