1. 1.
  Oldukça riskli bir harekettir. Kültür adı altında kültürsüzlükleri çekilmez bunların.
  -2 ... siradan sir adam
 2. 2.
  coni olmamasına dikkat edilmelidir.
  ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  Anadolu ile kast edilen koca coğrafya, içinde nice kültürler ve gelenekler barındıran devasa bi mozaik. Batılısı doğulusu karadenizlisi akdenizlisi ile. göçmeni türkmeni sarışını kumralı hamaratı tembeli softası entelektüeli ile. illaki gönlünüze girecek bir güzel bulunur, yeter ki sevgiye aç iki yürek ve anlayıştan yoksun olmayan iki zihin olsun. gerisi kolay.
  3 ... polyglotte
 4. 4.
  çoğu sikko örf adet gelenek görenek ve ananeye uymayı yanında getirir. çünkü bir anadolu kızıyla evlenemezsiniz. onun anası babası kardeşleri teyzeleri ve halalarıyla yani bütün sülalesiyle evlenirsiniz. anadolu savanalarında yaşayan ve işin içine sürekli ailelerini sokmalarıyla ünlü bu tür oldukça tehlikelidir ve erkeğinin ruhunu emerek beslenir.
  3 -2 ... just call me alpha
 5. 5.
  Çıktığı yumurtanın kabuğunu beğenmeyenlerin bok attığı durum yok ailesiyle de evleniyormuşmuşsunuz siz yerden bitmemisiniz piç misiniz hayatınıza alacağınız insanı doğal olarak ailenize de alıyorsunuz. iki tarafın ailelerinin de birbirini kabul etmesi çok önemlidir. Ayrıca anadolu diyerek sadece iç anadolu, karadeniz, doğu ve güneydoğuyu anlayanlar da harbi sığırdır kıyı ege ve marmara da buraya dahildir.
  1 ... baslatmanickinden