1. ?.
  anadolu coğrafyası tarihi boyunca bir çok zulüm yaşamış ve bunları topraklarına gömmüştür ve şu yaşadığımız yüzyılda ise haksızlıklara göğüs germenin sembolüdür ateizm.

  kadına şiddete karşı tepkidir ateizm, erkeği askeriyede ölüm makinasına çevirmeye tepkidir, oturduğu yerden sıfır emekle trilyonlarca para kazanan kodamanlara tepkidir, eşitsizliğe, haksızlığ,a yalancılığa, dolandırıcılığa, şiddete, sömürüye, bozuk düzene, sapıklara, katillere, çocuk tecavüzcülerine, pedofillere, homofobiklere yani insan doğasına karşı olan herkese karşı insanın doğaüstü güçlerden yardım dilemesi yerine adaleti bu dünyada sağlama isteğinin adıdır ateizm.

  ahlaktan bahsedip dokuz yaşında çocukları koynuna alan vicdansız köpeklere, doğruyu bilmesine rağmen kişisel çıkarları için itiraf etmeyen yalancı alçaklara, var olduğu bile belli olmayan öbür dünyayı sağlama almaya çalışırken bu dünyada yaşayan insanların hayatını kül eden namussuzlara karşı modern ve iyi kalpli insanların günden güne çoğalmasıyla güçlenen bir insan hareketidir.

  ateist bir hayalete inanmaz ama sizin hayal ettiklerinize inanır buna emin olun.
  3 -7 ... kaliteli deli
 2. ?.
  --spoiler-- +faşo nedir la? -Böyle ibne gibin puşt gibin birşeydir agam. --spoiler--
  ... satanist kesen psikopat kedi
 3. 1.
  iyi bi polemik çıkarın da tartışalım
  ... cyqne
 4. 2.
  ateizmi inançsızlık değil de siyasi bir yönelim gibi sunmaya çalışan şahısın uydurmasıdır.
  şu saydıklarınla ne alaka yahu ateizm? ne alaka amk? eşitsizliğe ateizmle karşı çıkmak ne alaka?dolandırıcılığa ateizmle karşı çıkmak ne alaka?sıfır emekle trilyonlar kazanan kodamana ateizmin neyiyle karşı çıkacaksın? ateizm emek sömürüsüyle alakalı birşey mi? amk bu kadar saçmalamayı nasıl becerdin ki sen?

  + sennnn kodamansınnn bizi sömürüyorsunnn. ve bizzz tepki olarak ateist oldukkk.
  - çok da zikimdeydin

  hayır ateizm ile sosyalizmi falan karıştırıyorsun sanırım. ama umarım karıştırmıyorsundur. bu kadar büyük bi cehalete cevap yazdığıma yanarım.
  şu yazdıklarınında ateizmi at yerine sosyalizm koy eyvallah, anarşizm koy eyvallah, ulan nasyonel sosyalizm koy ona da eyvallah. zira yazdıklarının hepsi siyasi çarpıklık. he bunda dinin etkisi var mı? evet dibine kadar var da. sen hele bi de bakalım bana: eşitsizliğe, haksızlığa, yalancılığa, dolandırıcılığa ateizmle nasıl karşı çıkacaksın? hangi din bunları emretmiş de sen dinsizlikle bunları düzelteceksin?

  ulan dinle arasında milyonlarca kilometre mesafe olan beni şunları yazdırdın ya sana helal olsun.

  (bkz: evet alkışlarla yerinize alıyoruz)
  ... onucuncuhavari