1. 1.
  kampüsü çok güzel olduğu söylenen, askerden kaçmak isteyenlein en uğrak yeri. Kapağı atan kurtuldum zannediyor.
  7 ... asabisin galiba
 2. 2.
  Eskişehir'in tüm çehresini, nüfus yapısını, diğer şehir ve hatta ülkelerle iletişim biçimini; gerek akademik getirileri gerekse kültür sanat aktiviteleri ile değiştirmiş ve değiştirmeye devam edecek olan, Ankara, istanbul, Bursa gibi merkezlere yakınlığı ile öğrenci adaylarınca tercih edilen, kampusu Babil'in asma bahçelerini andıran, yaşanası, bırakılamayası, özlenen ve yaşam gailesinden sıyrılıp tekrar gidip görmeye fırsat bulunamayan akademik kurum.
  16 ... anadolu iletisim
 3. 3.
  kendi içinde bir şehirdir orası ve ben orayı çok özledim.. içeriye girmek için anadolu üni. kimlik kartını göstermeniz gerekir öle elini kolunu sallaya sallaya giremezsin. kampüsten dışarı çıkmak istemezsin.. gidip görülesi bir yer..
  9 -1 ... paradoxy
 4. 4.
  ilef'le sürekli rekabet halinde olan bir iletişim fakülteleri mevcuttur.
  5 ... amoresperros
 5. 5.
  bu kış ziyaret ettiğim ve çok beğendiğim üniversite. bina yerleşimi bakımından cambridge'in kopyasıymış. öyle yada böyle gerçekten hoş okunası mekan. ayrıca*
  6 ... angelripper
 6. 6.
  muhtesem yemekleri haftada 5 ytl ye yiyebileceginiz, kampusunde mini etekle bisiklet süren baaayan arkadasları görebileceginiz, ,berbat bir yurda, essiz bir sinemaya *, aktif bir atatürk kültür merkezine * ve yorucu bir üst gecide sahip sık üniversite.
  (bkz: anadolu universitesi eczacılık fakultesi)
  6 ... seme
 7. 7.
  yılın her vakti gözünüzün gönlünüzün açık kaldığı, harika kampusu olan nadir okullarımızdandır.
  7 ... peyderpey
 8. 8.
  bi b.ka benzemeyen bazı bölümlerinin aöf ögrencileriyle aynı diplomayı aldıgı universite.
  6 -11 ... pajalustı
 9. 9.
  mükemmel kampüse sahip, içinde her şeyi barındırabilen aynı zamanda iki eylül-yunus emre karşıtlığını içeren üniversite.
  4 ... calderon de la barca
 10. 10.
  gezip gördüğüm, tek kelimeyle süper bir kampuse sahip üniversite.
  5 ... angelripper