bugün

anadilde konuşmanın yasak olduğu ülkelerde yapılması mümkün olmayan özgürlük biçimidir. ama anadil olarak kendinize dil olduğunu iddia ettiğiniz bir lehçe seçiyorsanız bu zaten mümkün değildir. anadili ancak ülke bütününün konuştuğu ve kabul ettiği bir dil olabilir, götümüzden dil uydurmayalım.

diğer yandan, seksten bahsetmenin bile yasak olduğu bu ülkede, seks esnasında konuşmak cebren yasaklanmıştır. sevişirken konuşan hatun orospu olarak görülmektedir. gerçi, bir hatun sadece seviştiği için bile orospuluk sıfatına layık görülür. bu ülkede, sevişmesine mahal kalmadan da her kadın neredeyse istisnasız olarak orospudur. tabi her kadına orospu diyen geri zekalıların anaları, karıları ve bacıları hariç.
dilimize yerleşik domalmak/domal` kelimesi ile beni düşündüren özgürlük. şu kelimeyi cinsi hafızamızdan sileceksek olur.

ama ne zaman nerede duysam bütün seksapelimi yitiriyorum. bu kadar çük burkan bi kelime daha ne gördüm ne duydum. hardcore köylü seksi, vga kamera, atletli adamlar resmen bu kelime.

türkler sevişmesin diyesim gelmiyor değil.
güncel Önemli Başlıklar