1. .
  Ana haberlerin sonuna dogru, spikerin "evet havalar isindi yaz geldi simdi fazla kilolardan kurtulmak icin bayanlar cesitli yollara basvuruyorlar" diye lafa basladigi sirada yabanci manken kizlarin dünyanin bilmem neredeki katalog cekimlerinin kamera arkasi görüntülerinin sergilenmesi olayidir. Ve arada mutlaka 2 tane diyetisyen cikarilip "bol bol su icilsin bu yaz" dedirtilir.
  4 ... jazzmatass
 2. .
  diyetleri, yalnızca kadınların uyguladığını , sıcaklardan sadece kadınların etkilendiğini , sağlıklarına dikkat etmesi gerekenlerin yine sadece kadınlar olduğunu düşündüren, aklımın almadığı haber klişesi.
  2 ... tepesersemi
 3. .
  daha üst versiyonu ise haber programı sırasında sitriptiz yapılmasıdır ki, dadından yinmez. bakınız naked news.
  ... arpaci kumrusu
 4. .
  genellikle "artan sıcaklıklara karşı neler yapılmalıdır" haberlerine sokuşturulur böyle görüntüler, yani demek istenmektedir ki "sıcak mı baba, soyun anasını satayım" * *
  ... thomas anderson
 5. .
  şimdi bu konuyla ilgili galeyana gelen arkadaşlar var biliyorum. ama arkadaşlar, belirtmek isterim ki ülkemizde bunu bile bulamayan insanlar var.

  sizin evinizde kablo tv niz vardır, digiturk unuz vardır, fashion tv dersiniz olur biter. ancak ya yurdun diğer kesimleri?!? bu şansa sahip olmayan insanlar ne yapsın. işte bu yüzdendir ki ana haberde mayolu kız göstermek bizden daha az şanslı insanlarımıza karşı yapılan bir jesttir. bu yüzden ayağa kalkıp reha muhtar abimi alkışlamak istiyorum.

  lütfen hepimiz, 1 dakikacık da olsa kalkıp ona minnet borcumuzu ödeyelim!
  ... balon
 6. .
  (bkz: ana haberde kedi kopek gostermek)
  ... jazzmatass