1. 1.
  Abi ben anaç ruhlu kadınlar kadar tehlikelisini görmedim. Böyle inceden tatlı tatlı egonuzu okşuyorlar. Hayatınızın her alanına "seni düşünüyorum ama ben" bahanesiyle nüfuz ediyorlar. yemin ederim ruhunuz duymuyor. Bi gün bi bakıyorsun dolabında bir kıyafet koymayla başlayan serüven size yer kalmayacak şekilde sonlanmış. Bir gün bakıyorsun artık bütün arkadaşlarının tanıdığı yenge haline geliyor. "Oğlum senin hatun çok anaç beee" falan dedirtiyor arkadaşlarınıza. Ha bide aşırı anlayışlı rollerindelerdir. "aşkım maça git ama atlet al terleyip hasta olma" "arkadaşlarınla eğlen ama bak yarın iş var. çok içme" "bu arkadaşın çok sinsi" şeklinde cümleler kurarlar. Anlayışlı rolüyle tüm hayatını sen farketmeden kontrol altına alır. Ne olduğunu anlamadan kendinizi nikah masasında bulursun. Sonra o anlayışlı halini de çok afedersiniz yarrak bulursunuz. Götü kollamakta fayda var.
  11 -8 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 2. 2.
  hepsine kabulüm amk. varsın hayatımı zindan etsin. anaç hatun candır.
  3 -1 ... true
 3. 3.
  en sevdiğim sevgili türüdür, senin herşeyinle ilgilenir sürekli senin için mutluluğun iyiliğin sağlığın için elinden geleni yapar. hayatı iki kişilik yaşarlar, sürekli ilgisi senin üzerindedir bayılırım. yok mu şöyle anaç bir hatun evleneyim hemen.
  3 ... potansiyel amele
 4. 4.
  Anaç kızların da kotu goruldugunu anladik bugun. Size hayatinizi sikecek kizlar gerek. Ne iyi olmaya gelirsiniz ne düşünüp sevilmeye.
  13 -4 ... louisa clark
 5. 5.
  tartışmasız dünyanın en güzel sevgilisidir.
  5 ... vallabilmiyorum
 6. 6.
  Sonunda hep üzülen taraf olur. net.
  9 -3 ... japonella
 7. 7.
  tüm tutkuyu öldürür böyleleri.

  "merhamet" evet de o da bir yere kadar, "aşkim, o pozisyonda belin ağrır", "aşkim zorlama terlersin", "aşkım titriyon mu sen?", "aşkim, nabzin yükseliyor,kestim" vs vs.

  bir vakit sonra öyle alışır ki erkekler böyle kadınların yönlendirmelerine, tek kaldiklarinda başi kesik tavuk gibi dolaşirlar, talimat gelene kadar beklerler.

  erkekler böyle kadinlara sadece minnet duyarlar, içlerindeki aşk bitse de bitirmeye kıyamazlar ilişkilerini; sığınacak limanlari, dinlenme tesisleridir o kadinlar.

  vurucan kırbacı bu heriflere.
  5 -10 ... liliith
 8. 8.
  AAA BÖYLEMiYMiŞiM. VAY ARKADAŞ DÜŞÜNSEK SUÇ DÜŞÜNMESEK SUÇ! NANKÖRSÜNÜZ iŞTE.
  8 -4 ... veritas omnia vincit
 9. 9.
  Önünde sonunda aldatılacaktır. Kesin. Erkekler anne değil dişi istiyor. Zaten bir annesi var sen neden dişi olmuyorsun bacım.
  Boynuz yola çıktı.
  3 -6 ... thelma
 10. 10.
  Candir hemen nikahi bas ne seni ne parani çarçur eder.
  3 -2 ... karton toplayan cocuk