bugün

Yeter artık sıktınız amk. insanları dinden çıkaracaksınız. Sikerim muhabbetinizi.
Kemalistleri kudurtur.
gereksizdi bence. bu acı saatleri hatırlamamıza gerek yoktu. zaten kabuslarımı süslüyor yıllarca.
dün gece niye başlamadı da bu saati beklediler anlamadım.
Işte bunlar hep prim.
sela sesi zaten insanı kötü hissettiriyor bir de üstüne gece vakti okunuyor.

yapılması gerekli miydi gerçekten şu saatte ?
Tüm yurtta okunmaktadır.

16 temmuza girdik birileri söylesin şunlara.
Yine darbe yapılıyor sandım. Kafam da kıyak az daha bayrağı boynuma dolayıp çikiyordum sokağa.
Tüyler diken diken...
an itibariyla beni şok eden durum, valla ben böyle bi şey görmedim. saate baktım sabah ezanı mı acaba diye o kadar şüpheye düştüm yani. neyse bir şey demicem

allah 6. namazı farz kalmışsa demek ki..
islamcı örgütün islamcı hükümete darbe yapması sonucu ölenler adına verilen seladır.

dinin nelere yol açtığını görmeden halen dinden medet umma halidir.
Seladan rahatsız olan arkadaşlar sizle ilgili bir şey yok siz devam edin. Siz ezandan da rahatsızsınız.
Şu ülkede bir tane mantıklı Solcu kalmadı mı arkadaş . Bir insan herşeyi eleştirebilir mi ya .
Zoruna gidenin arkasına girsin..
Bizim hoca okudu bitirdi. Cevre camiler hala devam ediyor. Bu işe tse bir el atmali.
yine sacma sapan arap hikayeleri dinletiyorlar amk.
Din satmaktır.
sıçarken yakalandığım seladır.

hocam ayıboluyo ama.
dini siyasete karıştırmak işte bu.
zaten bu yüzden bu haldeyiz diyen yok.
hala halkı kandırma peşindeler.
Çocukluğumda 27 mayıslarda “hürriyet bayramı” kutlanırdı. Var mı Bilen hatırlayan. Şimdi niye kutlanmıyor. Neyse boşverin sela da bitti zaten.
ankara'dan hissedildi.
beklenen sela değildir...
geri kalmışlıktır..
15 temmuzun anısına okunuyor. Bu anlamda şehitlerimize rahmet diliyorum. Lakin bu sela okuma olayını böyle sürekli hale getirip sıradanlaştırırsak bir gün allah korusun bir savaş hali olup dışarıya çıkmayı gerektirecek bir durum meydana gelirse sela duyunca kimse umursamaz. Her şeyi tadında ve kararında tutmaya dikkat etmek lazım.
o selanın sebebini bildiği halde burada hakaret yağdıran adam, bahçeli'nin vatanseverliğiyle de dalga geçer. çünkü sadece kendi seviyordur (!)