1. 1.
  Bir öneri, bir istek.

  Evet bize ne sizin atanızın kabrinin elektrik faturasından zaten az vergi veriyormuşuz gibi bir de sizin tapınağınızın elektrik faturasını mı ödeyelim evet orada kim tapınıyorsa onlar ödesin, Kemalistler ve laikçiler ödesin, evet bana kalsa orayı otopark yaparım.
  -8 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  Anıtkabir'in faturasını atatürkçüler ödesin. Beştepe ve camilerin faturasını dinciler ödesin. Kürtlerin kaçak bedellerini de tüm kürtler ödesin.
  Tamam lan ben varım.
  9 ... bendoktordegilimhekimim
 3. 3.
  anıtkabir'in elektrik faturasını kemalistler, sarayın elektrik ve bakım paralarını da çomarlar ödesin böylelikle yaşamadığımız bir yer için para vermeyiz diyerek katıldığım öneri başlığı.
  4 ... epaphos
 4. 4.
  Kürtler elektrik faturası ödemediğine göre niye dert ediyor ki bu. Lan sen elektrik faturası mı gördün ömrü hayatında? Tipik. Evet.
  ... oytunkaran
 5. 5.
  Ak saray'ı da akpliler.
  4 -1 ... selia
 6. 6.
  siz imam maaşalarını ödeyin biz cebimize kalan parayla anıtkabire enerji santrali bile kurarız amına koyayım.

  t: yarak kürek bir önerme.
  1 ... gold tab gibson
 7. 7.
  Siz zannediyor musunuz ki kemalistler bundan şikayetçi olur ?

  Ama benden önceki yazar arkadaşımızın da belirttiği gibi anti-laikler de TRT vergisini ve aksaray'ın giderlerini karşılasınlar.
  ... sevgilimvar
 8. 8.
  adam koskoca vatanı, bir çok ülkeyi kurtarmış. siz bu devlete sakız parası gibi gelecek parayı büyütüyorsunuz. o paranın 10.000 katı suriyelilere gidiyor zaten. bu arada bunu diyen herhalde hiç anıtkabir'e gitmemiş sanırım. orada hediyelik eşyalık satılan bir bölüm var. para tamamen anıtkabir komutanlığına gidiyor. hatta bu hediyelik eşya satan yerin internet sitesi bile var. gidin atamızın neredeyse 1 kütüphane kadar okuduğu kitapları, kıyafetlerini, köpeğini, türk tarihini görün. hem bir, iki eşya alır destekte bulunursunuz.

  edit:buna da eksi atan varya. helal olsun m****.
  1 -1 ... resense