1. 1.
  Terörün en azgın olduğu bölgelerdeki kritik görevlerde gözünü kırpmadan yer alan Polis Özel Harekat mensubu Yunus Efe’nin hiçbir yorum ve hakarette bulunmadan Anıtkabir’in yıllık masrafını paylaştığı gerekçesiyle açığa alınması.

  Sadece bir sosyal medya paylaşımı yüzünden adeta ‘vatan haini’ muamelesi gören PÖH kahramanı Yunus Efe’nin kariyeri üstün başarı ödülleriyle dolu. Anıtkabir paylaşımı nedeniyle polislik görevinden uzaklaştırılan Yunus Efe’ye, Özel Harekat’ta gösterdiği kahramanlıklar dolayısıyla Bitlis Valiliği, Silopi Kaymakamlığı, Nusaybin Kaymakamlığı, Cizre Kaymakamlığı, Yüksekova Kaymakamlığı’ndan üstün başarı belgesi verildiği, Zeytin Dalı Harekatı’ndaki başarısının da ödülle taçlandırıldığı kaydedildi.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2157568/+

  https://www.yeniakit.com....a-5816-zulmu-1310706.html

  (bkz: 5816 sayılı kanun kaldırılsın)
  7 -35 ... zrall
 2. 2.
  Siz sarayı kapatın önce. Günlük 10 milyon mu yiyordu?
  31 -4 ... lipsos
 3. 3.
  bazı vatan hainleri üzen gelişmedir. haberin kaynağı zaten allah bir dese tövbe haşa tereddüte düşeceğin bir kağıt parçası.

  anıtkabirin gideri yıllık 2.5 milyon lira. beştepenin günlük gideri 10 milyon lira. şimdi bu anıtkabir giderini diline dolayan yavşaklar var malum. bir kere bile beştepe için ağızlarını açmışlar mı ? hayır. demek ki insanın ruhu pis ise içi çürümüş ise anıtkabirin 4 senelik masrafını 1 günde yapan yere laf etmiyorlarmış..
  29 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Her sınırda görev yapan vatansever değildir. 15 temmuzda rte'yi öldürmeye gidenler bordo bereliydi. Bir polis Anıtkabirin masrafını dert ediyorsa Türk polisi değil birilerinin polisidir. Dolayısıyla sonuna kadar doğru olmuş açığa alınması.

  Siz bu kafayla gittikten sonra bize giren çok olur. Dünyanın en acı tecrübesini hep birlikte yaşadık ama sizde gram akıllanma yok. Terör örgütleri sadece size zarar vermiyor. Hepimiz zarar görüyoruz.
  20 -2 ... serdarsl06
 5. 5.
  muhtemelen fem dershanesine gidip torpille polis olan akplidir.
  8 -3 ... hz dogukan saplardo muazzama
 6. 6.
  cok buyuk bir giderdir.
  Giderin yapildigi kisi, onun ifade ettigi degerlerle kiyaslarsan bence buna deger ama konu bu degil.
  Asil konu, saray ve saray ailesinin turkiyenin omzuna yukledigi korkunc masrafi gozardi edip, gozardi etmeyi birak, birde bunu onaylayip, savunup sonrada anitkabire laf soylemek bilinen grubun devamli yaptigi bir karaktersizlik ornegidir.
  8 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  dur koçum daha biz kimleri açığa alacağız kimleri... hepinizin kökünü kurutacağız az daha sabredin!
  14 -2 ... manyak olmaya karar verdim
 8. 8.
  Sakaldan belli ne olduğu asıl sorgulanması gereken nasıl polis oldu bu.
  13 -1 ... karton toplayan cocuk
 9. 9.
  Akit tarafından kahraman ilan edilen Nusracı tipli adam.
  9 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 10. 10.
  (bkz: so what)

  Devlet memurları kanunu (657) çok açık ve aslında çoğunlukla uygulanmıyor bile. Uygulayanlar gelsin kimler kimler şutlanır/şutlanacak, başlık açmaya bile değmez.

  Kahramanmış gözü kırpmamış-mış. Bunları yapamayacaksa zaten polis olmayacak, geçiniz.
  5 -1 ... gaspirali