1. 34555.
    Erdek - Narlı Köyü
    anın görüntüsü
    9 -2 ... monk of monkmountain
  2. 34556.
    anın görüntüsü
    4 -4 ... ofkeilekalkaninyerineoturan
  3. 34557.
    Böyle dalganın mına koyim.
    anın görüntüsü
    -9 ... elissa
  4. 34558.
    anın görüntüsü
    20 günlüğüne izmir'e gelmiştim ve ilk geldiğim gün bu tek gözü kör kediyi gördüm. fotoğrafta pek belli olmuyor ama çok zayıf ve kirli bir sokak kedisiydi. ben de ona her gün yemek ve su verdim sürekli karnını doyurdum. ben ona bakmaya başlayınca peşime dolanmaya başladı. her gün bizim eve geliyordu sürekli yanıma gelip kendini sevdirtiyordu artık beni sahibi gibi görmeye başlamıştı bana çok bağlanmıştı aynı şekilde ben de ona. ama maalesef bugün istanbul'a geri dönüyorum ve bu kediyi burada bırakmak zorundayım. ondan ayrıldığım için çok canım yanıyor ama gitmek zorundayım. inşallah takıldığı yerlerde karşısına hayvansever insanlar çıkar da ona yardım ederler diye dua ediyorum kendimi böyle teselli ediyorum. şu bakışını hiç unutmayacağım..

edit: şu entryyi eksilemenizdeki amaç nedir acaba? merak ettim cidden. sanki kötü bir şey yazdım aq. bu dünyada ne kadar şerefsiz insanlar var ya.
    5 -11 ... marjinalbirnick
  5. 34559.
    anın görüntüsü
    14 -4 ... sneeuwwit
  6. 34560.
    anın görüntüsü
    Keyif..
    -1 ... aposevmezsolsever
  7. 34561.
    (img:#1726152)
    Şans getireceğini zannetmiyorum.
    3 -7 ... chesarasara
  8. 34562.
    anın görüntüsü

Közde kahve mis mis...
    13 -2 ... kapkarakedi
  9. 34563.
    anın görüntüsü
    6 ... yazarim bilirsin
  10. 34564.
    anın görüntüsü

yukarı çıktıkça her şey gürültüsünü ve karmaşasını öylesine yitiriyor ki, üç beş katlı bir alışveriş merkezinin damına sızınca dahi hayat o kadar sessizleşiyor ve kendinizi öylesine dışarıda hissediyorsunuz ki; tanrının dertlerimize kulak kabartıp acılarımızı paylaştığına inanmak gerçekten çok güç... bunu düşünürken, ayaklarımdaki ağırlığın beni aşağı davet edişindeki ısrara yenileceğim geliyor... eskiden bir damın kenarına çıkıp kendimi eterle bayıltmayı planlardım, şimdi insanın şu hayatta bir kere ölebildiğini ve bunun mümkün olduğunca tadını çıkartmak gerektiğini düşünüyorum. * *
    2 ... bir mizantrop