1. 32977.
    anın görüntüsü
    -Esref yanındamı.
    -Evet komutanim.
    -Ozaman gidip köyün en yüksek yerine dik. Bugun burası vatan topragı.

(bkz: dağ 2)
    4 ... naturalfrequency
  2. 32978.
    anın görüntüsü
    12 -3 ... gruvia
  3. 32979.
    anın görüntüsü
    yeni kitaba başlamanın verdiği haz,özene bezene hazırlanan atıştırmalıklar ve kaliteli bir bilim belgeseli ile bitecek olan gece. kısaca ideal bir gün için her şey.
    26 -2 ... yucesenato
  4. 32980.
    anın görüntüsü

anın görüntüsü
    bilmem kaç ay oldu izmir'e gelmeyeli, çok özlediğimi sanıyordum. sanki izmire vardığımda tüm izmiri tek hamlede kucaklayacakmışım gibi gelirdi, manevî annem sadiye annem ölene kadar.. şu an boğuyor beni izmir, meğer coğrafyayı gönül verdiğimiz insanlar süslüyormuş, bize anlam katan sevdiklerimizmiş meğer. ruhum daralıyor ama annem geri gelmiyor. insanların eğlenmesi gülmesi zoruma gidiyo. istiyorum ki hepsi benim kadar ağlasın gözleri kurusun. ama sadiyeannem asla böyle düşünmemi istemezdi diyorum, omuzlarım düşüyor herkesten özür dilemek istiyorum.
    hayat devam ediyor biliyorum ama bir eksik, biri eksik.. seni çok özledim annecim. öz annemden çok seviyorum seni bunu o da biliyor. kırılmıyor, çünkü öz annem de onu bizlerden çok severdi.
    evet izmir! sen artık benim için pek bişey ifade etmiyosun diyecektim ki, biricik annemi topraklarında barındırıyorsun şu an, senden de özür diliyorum ve seni daha çok seviyorum artık, hep varol.
    7 ... kor kursun
  5. 32981.
    anın görüntüsü
    Azıcık Tütsü yakalım.
    6 -6 ... sevdanolmasaa
  6. 32982.
    anın görüntüsü
    5 -4 ... sevdanolmasaa
  7. 32983.
    anın görüntüsü

Sinirlenen uykusuz kedi görüntüsü olabilir.

Uyuduğu yerden kafasını kaldırdı, bir süredir bana bu şekilde bakıyor. Sanırım kovacak.
    9 ... howl
  8. 32984.
    anın görüntüsü
    11 -23 ... sevdanolmasaa
  9. 32985.
    anın görüntüsü
    6 -6 ... matbazel
  10. 32986.
    Pina badııııır.

anın görüntüsü
    5 -5 ... queen of cookie