1. 35282.
    anın görüntüsü
    2 ... spurs
  2. 35283.
    anın görüntüsü

Tiksindirdiğim için kusura bakmayın ben de burada örümcek fotoğrafı görmek istemezdim. Gelin görün ki görmemle üzerimde bundan yüzlercesi geziniyor hissi aynı anda geldi.

Normal ev örümceğinden daha kalın bacaklı ve daha iri bir gövdeye sahip, normal şartlarda evimde bir örümceğin oluşabilmesi için ortam yok. Toz, temizlik eksikliği vs.

Ama şu sıralar artan gerek örümcek gerek hiç görmediğim böcekler gerek de öldürdüğümde farkettiğim benekli sivrisinekler(ki bunlar hakkında pek de olumlu ve zararsız diyebileceğim bir bilgim yok) beni biraz endişelendiriyor.

Bu popülasyon neden arttı ve neden balkonumda veya evimde daha önce görmediğim haşereler üredi?

Normal ip gibi bacakları ve karınca gibi gövdesi olan örümceklere bir nebze de olsa alışık ve aşinayım ama tabiri caizse başında kıskaç veya anten diyebileceğim örümcekleri yeni yeni görüyorum. Siz de hiç görmediğiniz böcek türlerini görmeye başladınız mı? Yoksa ben mi bu konuya çok uzağım?
    8 -6 ... hamile taklidi yapan panda
  3. 35284.
    anın görüntüsü
    Çalışıyoruz.
    9 ... kusursuzdengesiz
  4. 35285.
    anın görüntüsü

Evettttt.
    7 -3 ... when i was a child
  5. 35286.
    anın görüntüsü
    4 -3 ... anto
  6. 35287.
    anın görüntüsü
    Annesi yakalamadan yemeliyiz.
    14 -1 ... the plane crashed
  7. 35288.
    anın görüntüsü

solumda çalışan kişi arabesk şarkı dinlerken, edgar allan poe'nin hayatını okumak, bir yandan resmini yapmaya çalışmak.

hayatımdaki dakikalar hep böyle uyumsuz.
    3 ... constan7ine
  8. 35289.
    anın görüntüsü
    Susam.
    1 -2 ... haklisindenizz
  9. 35290.
    anın görüntüsü
    Var mı hipertansif?
    5 -4 ... omahurbeste
  10. 35291.
    anın görüntüsü
    Tehlikeli sulardayız.