1. 1.
  ankara hukukta öğretim üyeliği yapan prof. ünvanlı atatürkçü düşünce derneklerinin kurulmasında önemli rol almış, değerli bir hocamız.. ceviz kabuğunun demirbaşlarından biridir..
  2 -1 ... shalamar
 2. 2.
  ankara üniversitesi hukuk fakültesinde genel kamu hukuku anabilimdali baskani olan, söyledikleri komplo teorisi olarak nitelendirilen, ancak ciddiye alinmasi gereken türkiye üzerinde oynanan oyunlari cok iyi bilen prof.
  1 ... metalbolizma
 3. 3.
  Cumhurbaşkanı olmasını arzuladığım mümtaz şahsiyet. Türkiye'nin özellikle dış siyasette nasıl davranması gerektiği hususunda çok önemli düşünceleri vardır. stratejistlerin başucu kaynağı olan kitaplarının okunması her Türk aydını için faydalı olacaktır. Halen haftalık Ulus Gazetesi'nde yazmaktadır.
  -1 ... bursauludag
 4. 4.
  Türkiye'de Sendikacılık (1973), Atatürk ve Cumhuriyet (1981), Adalet Kavramı (1981), Kültür ve Politika (1984), Sosyal Demokrasi (1984), Halkevleri (1990) eserleridir.
  ... kumdayuruyenadam
 5. 5.
  "dikkatli olun; türkiye dünyanın merkezinde yer alıyor; oyunlar oynanıyor!" cümlelerini bolca duyduğum ve derste uyunmasına fena halde sinirlenen, uykumu getiren ve bu sebepten dolayı dersine girmek istemediğim, atatürk ilkeleri dersimize giren hocadır.
  ... abazin kor kazi
 6. 6.
  dün akşam balçiçek pamir'in programında hüseyin çelik'e cumhuriyet, demokrasi ve tarih dersi vermiştir...

  ders alınmış mıdır... bilinmez... sanılmaz...
  ... escold
 7. 6.
  1948 yılında ankara'da doğmuştur. hukukçu/yazar.
  1 ... uyurken bakan adam
 8. 7.
  yaşayan bir ahmet taner. kemalizmin aslını çok iyi anlatır. hukukçudur, bir dönem halkevleri yönetiminde yer almıştır. kemalizmin çağın gerisi bir düşünce tarzı olduğunu düşünenlere kitaplarıyla sağlam cevaplar vermektedir.
  2 ... mrcienfuegos
 9. 8.
  ortadoğu'dan sonra kafkasya'nın karıştırılacağından bahsetmiştir bir konuşmasında. "göreceksiniz" dedi, bekleyip göreceğiz.
  1 ... kuru pilav
 10. 9.
  hak ve eşitlik partisi danışmanlığını da yapmaktadır . gerçek kemalisttir .
  1 ... ceaslim