bugün

anıtkabirin bakım ve onarım masrafları için ek gelir elde etme imkanı sunacak bir teklif.

kemalist, layikçi, sarapci, alkolik, ful pasif, lgbt üyesi, aydın kafalı yazar kardeşlerimin de beyenisini alacak bu teklifim, buna eminim.

heğ, günde ne kadan para toplanır kaç akbil basılır onu bilemem. zira 18 yıldır kemalistim daha siftahım yok, anıtkabiri ziyaret edemedim yane.

sadece tv'de gördüm. ama önemli olan bu deyil tabi. elde edilecek gelir, hem chp de faydalanabilir bu paradan. iş bankası battı batacak zira.

genel müdürümüz dünyanın tanzimatını ödedi tayyip'e amk. evet.
(bkz: öyle oturma organına böyle penis)
(bkz: cami girişlerine akbil turnikesi koymak)
olabilir, herkes kendi cebinden karşılasın meraklısı olduğu şeyleri.

camilere de turnike konsun, türbelere de, anıtkabire de.

imamlar, müezzinler, hafızlar memur statüsünden çıkarılsın. sadece camileri denetleyecek kadar personel bulundurulsun diyanet bünyesinde.

müjde 9748237498 tane memur alacağız diye haberlerle karşılaşmayalım, işe yaramaz memur sayısında indirime gidilsin.

mesela yarısı dehlensin.

ötv kaldırılsın, %18 KDV alınan ürünlerin kdv'si %8'e düşsün.

asgari ücretli brüt maaşının 3'te 2'sini değil de en azından 5'te 4'ünü falan alsın.

çalışan insanlar 180000 gün prim ödeyip 160 yaşında emekli olmasın da adam gibi 60 yaşında emekli edilsin.

40 yaşında emekli olan eski neslin maaşında kesinti yapılsın, yeter sırtımızdan asalak gibi geçindikleri.
giden sayısı yılda en az 2 ye katlanır, 3. yılın sonunda ziyaret istatistiği hangi sitedeyse o kaldırılır kesin.