bugün

Gösteriş yapacak cicileri olmayanları üzmüştür.

Bari bir chivas regal şişem olsaydı.
içine çay doldurup, doluymuş gibi Gösteriş yapardım.
Etrafıma baktım da görgüsüzlük yapabilecek hiç bir şey bulamadım lan. neden bu kadar fakirim :(
babanın dondurma fabrikası yokmuş gibi çıkmışsın pampa.

5 çeyrekle olmayan görgüsüzlüktür. beşi bi yerde olsa hadi neyse.
görsel
görsel
(img:#1532985)
Birader çinden dönerken guangzhou free shop tan alkol almaya calısırken, japon çiftin gazına gelip şu iğrenç alkolu almısım. Pirinç esaslı votka dediler, likor çıktı. Pirinçli likor. içkide bi yudumu dökseler yetim hakkı derim amma şişeyi bağışlıyorum. Tuborga döndüm, aslan tuborg.
Ada çayı içiyorum yine.

görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#1730910)
Şu saatte kahvaltıya gelmek.
Renkler aşırı uyuyordu ben napayım? Tanım: alkolsüz Ananas aromalı anlar yaşatabilir.

görsel
görsel
Isınıyor kalbimin tek sahibi.
görsel
görsel
görsel
Elinize yakışmış maşallah.
Bir de sabahtan akşama kadar buradaki kızlara saydırır, erkeklere de Meriç der. A a işe bak.
ahahah (bkz: nadia nadia)‘dan umudu kesti sanırım firekans bey fendi..
insanların ekmeğiyle oynanabileceğini görmüş olduk. Kendini özel sanan sözlük kızları üzgün.
olm açık oylamak cinselli tekliftir vs. derken şaka yapmıyor muyduk biz amk? ben onları hep espri zannediyordum.

ciddi ciddi bu amaç için kullanıyormuş adamlar.

enteresan.

çok enteresan.

adamlar ellerindeki imkanları sonuna kadar kullanıyor. bu azme, bu iradeye anca saygı duyulur.
trafikte yan araba ki andavatın burnunu karıştırması ve senin onunla göz göze gelmen.
Ön koltukta oturan amk ayısını iki defa uyardım koltuğu düzelt diye. Düzeltiyor ve sonra sanki ben farketmiyormuşum gibi yavaş yavaş tekrar yatırıyor. Bre amk çocuğu! Derdin ne amk??

Edit: uf puf ederken dedi ki: " hidrolik bozuk hidrolik ben çekmiyorum arkaya".

Çok utandım şuan. Gerçekten çok utandım. Özür dilerim amca sen ayı değilsin. Ayı olan benim.
görsel
La vie de bombe bebeğim
vınn vınnn ttuuuutttğttuuuuğ
rrrr rıırrrrr.