bugün

Kaliteli bir sözlük için olması gerekendir.
Sayfa sayfa dolu dolu yazıyorsun, aldığı oy 10 15. Adam gidiyor bir kedi fotoğrafı ekliyor 20 25 oy alıp istatistiklere giriyor.
istatistikler anın görüntüsü entryleri ile dolu.
Keza boş bakinizlarla, forum chat tarzı üstteki entrye cevap veren entrylerle dolu istatistikler.
Sen istediğin kadar uzun yaz verdiğin emek bir kedi fotoğrafı kadar değer görmüyor.
Mesele tıklanma sayısı ise şayet tıklanma sayısı bir süre sonra azalır kalitesiz paylaşımlar yüzünden.
Bakalım o zaman ne olacak Ismail efendi.
kesinlikle silinmelidir. açık ve net.
Kaldırsa bile linklerle paylaşılmaya devam edileceğinden gereksiz bir beklenti ve istektir.
haklı bir söylem.
kesinlikle katıldığım kampanya.
bir kedi fotoğrafı, güncel bir haberden daha fazla oy alıyorsa şayet burada körler sağırlar birbirini ağırlar oynanıyor demektir.

tamam başlık kaldırılmasın, ama başlıktaki entrylere oy verilmesi engellensin, ya da başlığın sol frame'e gelmesi engellensin.
valla iyi olur. başlarda hep yanlış okuyordum.
altına imzamı atıyorum.

abi bize ne ya ne yaptığınız neler peşinde olduğunuz.

acilen kaldırılmalıdır.

kedi fotoğrafıdır, yok içki şişesidir yok şudur budur.

yeter vallahi bıktım.
Anın görüntüsü basligindaki girileri organize bir şekilde eksileyip her bir entryi -10 lara düşürürsek zaten başlık kendi kendini imha edecektir.
5 dakikanızı ayırıp eksileyin.
Eleştiren bazı yazarların sayfalarına bakınca bu isteklerini haklı bulduğum oluyor.ama şöyle Anlayamadığım bir nokta var uzun uzun yazan yazdığını oy almak için mi yazıyor.zaten seni takip eden insanlar görüyor yazdıklarını.ilgi çekmek için fotoğraf eklemek ile oy almak için sayfa sayfa yazmak arasında çok fark yok.
Başlık kaldırılmamalı ama debe deke dahil, haftalık, aylık, yıllık tüm istatistiklerden çıkartılmalıdır.

Yazıyoruz o kadar artı eksi farketmez oylayan yok, 23 nisan bayram alanından bayraklı bir foto attım, ki asla bayrak fetişizmi ve sair milli hassasiyetleri konum etmem kimileri gibi, 60 oy geldi;
https://m.uludagsozluk.com/e/32221061/

Ama bu nedir ya, ben istatistiğimin en tepesinde bir görsel olsun istemiyorum. Ama görsel paylaşmak, size anımı, çiçeğimi, kedilerimi, kahvaltılarımı da göstermek istiyorum.

Her gün bir sürü fotoğraf istatistiklerde. Buna engel olunmalı.

Ama görseller çok güzel; severek oyluyoruz.
birileri resimlerle zaman kaybediyor, birileri habire yazıyor. oy mu ? kendinden emin bir yazar oy peşinde koşmaz. biz siyasetçi miyiz ?
Sözlükte iyi yazan arkadaş mı varmış?
Gelecek görüntü üzerine, üzgünüm.
zamanla yazı yazmak nostalji olacak gibi.
Yeni nesil dünyayı "özet geç pampa" modunda yaşarken.
sözlükteki yolluların prim yapmasını sağlamaktan başka bir şey değil.
Yazarların eli, yüzü, ayağı gibi sakatat başlıklarını ne yapacaksınız peki?
Sol framede her gördüğümde ilk "amın görüntüsü" şeklinde okuduğum için desteklediğim düşünce.
(bkz: Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak)
(bkz: Senin için fesat)
Lan aq zaten anın görüntüsüne alternatif olarak ya @2 ayarları yada kukla'nın sikimsonik postmodern entryleri beğeniliyor.

Neyin tribindesiniz?
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#32499379)
istatistiklerden kaldırılırsa bilemem ama başlığın kaldırılmasına sıcak bakmıyorum. sözlük konsepti evet bir insatgram değil ama gelinen durum da budur. içerik üretmek yerine olan içeriği paylaşmak muhakkak daha kolay. olay paylaşımsa fotoğraf ile de çok şey anlatılır ama asıl olan en azından sözlükte kelimelerdir. bugün için evet sayısal anlamda bir fark yaratmaktadır ama doğru düzgün tanım yazılmayan bir yer zamanla okunma vasfını kaybeder.
inşallah denilesi istek.
Kaldırılmalı ve aynı formatta bir başlık daha açılması engellenmelidir.
Geriye ne kalır ki sözlükten?

Sevsem de sevmesem de sözlüğü ayakta tutan olayların başında geliyor. Troller ve bu şapşik mevzuat olmasa sol taraf iş çıkışı e5 karayoluna döner. akmaz, akıtacak bilgi bulunamaz.
Bir istek. Böyle yaparak artı oy kasanlar var hem bize ne sizin görüntünüzden. Neyse, zor durumdayım.

görsel
inanamıyorum protest abiyle aynı fikirdeyim.*sözlüğü sözlük olmaktan çıkaran bu başlığın kaldırılması gerekiyor. ulan feys, tvitır, instagram vs gibi zamazingo, ilgi orospusu insanların layk almak için şekilden şekile girdiği, insanlıktan çıktığı sosyal medya ortamlarından ayrı olarak güzel bir havası vardı sözlüğün, onun da içine sıçtınız. önce profil/kapak resmi olayı sonra da bu. en çok içerlediğim şey ise dünün, önceki günün, geçen haftanın beğenilen entrileri bölümünde anın görüntüsü başlığından bir çok görsel bulunması. yazılanlar değersizleşirken, sikimsonik anların fotoğrafları değerli oldu sözlükte. görsel paylaşmayın demiyoruz ama iki kelam laf edin be fotoğrafçı mısınız yazar mısınız belli değil.

troller bile daha makbul gözümde öyle tiksiniyorum bu fotoğraf paylaşma hastalığından. evet bu bir toplumsal hastalık, toplumsal yozlaşmışlık. kardeşim bize ne senin kedinden, köpeğinden demiyor kimse, zibilyon tane kedi köpek fotoğrafı var zaten internette meraklıysan aç bak niye burada paylaşıp duruyorsun. şimdi kendi fotoğrafını paylaşanlar seri eksileniyor ama yarın bir gün onlar da günün beğenilen entrilerine girecektir. iki tane güzel entri okuyalım diye giriyoruz entrilerin yarısı fotoğraf.

bir de bu kadar artı oylanmış ne ola ki diye tıklıyorum bir de ne göreyim yediği yemeği paylaşmış, veya bulaşık makinesinin içinde duran kedi fotoğrafı, bu ney lan! bu başlığın bu kadar ilgi görmesinin nedeni sözlükteki ergen sayısının çokluğu sanıyorum, bu arada yaşla alakalı değil ergenliğini yaşayamamış olan kartlaşmış hıyarlar da dahil bunlara.
kesinlikle. gecenin bi vakti görüyoruz mis gibi pastaları, güzelim yemekleri falan canımız çekiyor sonra. e nerden bulcaz gecenin bir yarısı?
ayıp be, olan var olmayan var valla ayıp.
olması gerekendir. iki kelam etmeyen tüm kezban kamiller sokağa çıktığını ispatlamak için fotoğraf atmaktan başka bir şey yapmıyorlar. sözlüğü instagram olarak kullanıp ben şu kadar geziyorum demek için uğraşan tipler var. kaldırılsın. evet.
güncel Önemli Başlıklar