bugün

her iki lafından biri amına koyayım olan insancaazdır.
(bkz: Mahallenin Hocası) .
https://twitter.com/AMINAKOYARIM
cem yılmaz'ın da dediği gibi; " tesisat çalışmadığı için ağza vuruyo."
goymak yazilsa idi mehmet topuz yazabilirdim ama koymak yazildigindan mahalle bakkali sefik bey.
koymayı seven adamdır. her cümlenin sonuna yakışır, kullanışlı, her derde devadır. sinirlenirsin; dur lan amına koyim. üzülürsün; vay amına koyim be. sevinirsin, oh amına koyim. efkarlanırsın, dünya size güzel amına koyim. kavga edersin; topunuz amına koyim dersin. hem bu nasıl başlık amına koyim.
koyangillerdendir.
(bkz: FurkanR)

Bende koyjam ha.
virgül niyetine kullanılır. nokta da olabilir. noktalı virgül yerine kullananı bile gördüm.
Libidosu tavan yapmış heteroseksül erkektir.
asker koğuşu, kahvehane, erkek öğrenci yurdu gibi ortamlarda yaşayan insandır. kısaca "insan" dır.
amına koyduğumun çocukları sözlüğün amına koydunuz amına koyim.
bu durumu bir fıkra ile açıklayayım;
adamın birisi bir gün yolda yürürken bir kadına çarpar ve amına koyayım der. kadın buna sinirlenir ve bana mı dedin diye sorar. adam sana dedim amına koyayım diyerek cevap verir. kadın polis çağırır ve karakolluk olurlar. karakolda komiser sorar kadına gerçekten küfür ettin mi diye. adamın cevabı ettim amına koyayım olur. komiser buna sinirlenir ve iş mahkemeye gider adamın idamına karar verilir. tam asılacakken hakim sorar son bir sözün var mı diye. adam yok amına koyayım der ve cellat sandalyeye tekme atar. adam nefessiz bir şekilde bir şeyler söylemeye çalışır hakim ise tutun bakalım bir şey diyecek sanırım der. adamı indirirler adamın söylediği şudur. ''ölüyordum az daha amına koyayım'' ..
güncel Önemli Başlıklar