bugün

Yavaş koysundur.*
lezbiyendir.
Çirkin bence.
kalitesiz kız.
Aynı zamanda "Dur ben şu pisuvara bi işeyeyim" de diyebilir yani...
sağolsun gelenek/göreneklerimiz küfür etmeyi de tekelimize aldık. yaşasın ataerkil toplum!

entryler zaten başlı başına nükleer bomba... niye oğlum kız küfür edemez mi?

eğer karşısındaki şahıs, gerçekten küfür edilmeyi hak etmişse neden olmasın? etsin lan tabii. sonuna kadar desteklerim.

yerinde kullanıldığı sürece; küfür etmek bir sanattır.
bir kızın küfür etmesi bir erkeğin küfür etmesi kadar normal olsa da neyle koycan nasıl koycan diye de sorduran küfürdür. alternatif araçlar kullanıyosa lafım yok tabii.
kendi kendini ele verir. evet.
amınadaki ıı olarak yazar iken koyayımdaki ı yı neden i olarak yazdığı anlaşılamayan deyişik kızdır.
Şimdi bak güzel kardeşim pembe fularımı taktım en entelektüel tarzımla anlatıyorum. bu durum seksüel bir imgelemden daha çok boksal bir vehameti tasvir ediyor. Yani cinsiyetten bağımsız bir şekilde velev ki şaibeli bir tercihi dahi olsa herkes a.k. Diyebilme hürriyetine sahip olmalı. Hea ortam ve kişiler uygun olmayabilir o vakit usturupluca Allah kahretsin deriz. Terbiye bunu gerektirir. Anadın?
S*ke sürülecek aklı olmayan, kendini delikanlı sanan kenar mahalle çoçuğudur.
o küfre karşılık olarak 'neyle koycaaaanxd' diyen göt oğlanına daha çok sinir oluyorum ben.

Olm eskiden kırmızı elma sçzlük vardı orda ampalar amarım falan diyorum sikerim amına koyarım yerine amarım diyin?
var böyle bir kaç tane tanıdığım kız arkadaşım. belki 1000 kere söylüyorum onlara yapamayacağınız şeyi söylemeyin diye ama nafile.
- erkek egemen jargonu iliklerine kadar kabullendiginin farkında olamayan disi insanimsi..

- haksızlık ve adaletsizlik isyanlarindaki göğüs sıkışması.

- tayyor etekli bir kadının kahramanca süper egosunu yenmesi.

- yeşil parkali kot pantolonlu bir
Solcu kadının akşam yemeğini ilan etmesi.

- baş örtülü bir tıp öğrencisinin
Sozlude hoca tarafından azarlandigindaki aklından geçen günahlar.

- ve benim önerimin direktör tarafından geri cevrilmesinden sonra
Suratına bağırdıgim
Cümle...

Senin ananın a..ina goyumm..

Saygılarımla..
aziz yıldırımın "neyle yapacaksın kardeşim neyle nerden bulup getireceksin gel burda anlat" sözlerini akla getirir...
ben koyucam ama tesisat yok diyeni duydum.
En son lunaparkta böyle çirkinleştim. Çok kaba, kadınlar ve erkekler için de kaba.
Yani daha nayif küfürler söylenebilir.
Samimi kadındır kendisine umut Sarıkaya karikatüründe olduğu gibi
Gel lan gezelim diyorum.
Bazı kızlara yakışıyor, bazılarında küfür gibi duruyor.
Koyarim hem de cok pis. Cok tehlikeliyim.
Amına koyucan bu kızların .
belki lezdir çok da şeyetmemek lazım.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

Bir bakınız bir konuya bu kadar mı cuk oturur, ama yine de seksist ve sinkaflı oluşunu değiştirmez.
Koy amına koyayım diye karşı tepki alır benden.
iticidir. Küfür ne olursa olsun yakışmıyor ağzına, etmeyin yahu.

Not: erkekler küfür etsin, küfür erkeğe yakışıyor demiyorum. Yanlış anlaşılmasın.
güncel Önemli Başlıklar