bugün

aşağıdaki videoda duyduğum sözdür. ama demek isterken amı demiştir. sanırım, bilemedim şimdi, maşallah, işallah, hadi bakalım. kıkananlar işallah çatla kel fatma işalah. hebele höbülü. hoca çarptı sanırsam. blüleleleü eyyafyallalolokül
http://www.facebook.com/photo.php?v=2055997479749
* loş bir oda ve yerde alışveriş merkezlerinde rastlayacağımız bir ibare "dikkat kaygan zemin" merak edilecek çok fazla bir şey yok. ama yine de zincir takmadan
yola çıkmayın.

edit: gider rahatsızlığı sebebiyle .
yavşakça konuşmalarından bir kesit.
- 3-4 cm seviyorum
+ o nebçim laf işalah
- ne diyeyim hocam işalah
+ daha fazla sevmelisin
- ne yapalım bamyada bulamayanlar var işalah maşalah, ben olanı seviyorum işalah maşalah
(bkz: verbal sex)kelimelerle seks. hocamıza yakışır. seçimler güzel, kızlarımız türbanlı taş. heytt beee ver elini türban, ver elini yobazlık, kutu kutu pense oynasın hocayla kızları.
en son torpil.swf ye bu kadar gülmüştüm. resmen yarıldım ya söylenecek söz yok. harun yahya azgınlığında son nokta.
inşallah maşallah.
duygularını açıkca itiraf eden bir türk insanıdır. yalan mı sözlük hangi erkek sokaktaki güzel bir kadının o söylediği yerini merak etmiyor. bunlar gerçeklerimiz yüzleşmeden olmaz. bana sorarsanız ben merak etmiyorum bir tanesi yetiyor.
+ amı ne kadar merak ediyorum.
- size beleş hocam işala.
(bkz: ananın amı kadar)
ihsviçredeki arkıdaş behliyo, kusra bahmasın, behlesin biçay içsin evendim bahşa ne olabilir, amı bi o kadar merah etzin, inşıraah.
+amı ne kadar merak ediyorum.
-sanki hiç görmedin hocam ayak yapıyosun bir de.