1. 1.
  amsterdamda günü gün etmek adına yapılacak eylemlerdir.

  yer bilenler bir iki aydınlatsın, aramakla uğraşmayalım.
  2 ... goods
 2. 2.
  Gece hayati icin geliyorsaniz bol eglenceli gececegi kesindir.
  Gaybarlarin, esrarin bol oldugu sehirdir...
  ... sari civciv
 3. 3.
  önce garında inersiniz. havaalanı da olabilir. Metroyla merkeze gelebilirsiniz. şöyle güzel bir kanal turu atarsınız. her taraf iç içe geçmiş kanallardan oluşur zaten. van gogh müzesine gidin. hemen yanında i amsterdam yazısı vardır, profil fotoluk. ama çok sıradanlaştı bence yapmayın. sonra rembrandt metro durağında güzel barlar vardır, takılın.

  red light district i görün ama girmeyin boş yere para verirsiniz. en son 50 avroydu. muamele falan isterler 20 avro daha vermeniz gerekir. daha sakin şehirlerinde fiyat 30 avro civarındadır. ayrıca real men dont buy girls evlat.

  sonra bir coffee shop a girin. bir jack ya da white widow paranız varsa amnesia alın için. sarılı bir şekilde verilir. sonra da akşama doğru bir smart shop a girin ve magic mushroom deneyin. 10 gramı geçmesin. yoksa pencereden atlarsınız durduk yere.
  3 ... visnecurugu2
 4. 4.
  space cake yenmeden dönülmesini tavsiye ederim, zira zaten az zamanınız olan şehirde 1 gününüzü uyuşuk bir mal olarak geçirmenize neden olur. ha ben alışkınım böyle şeylere dersen, naparsan yap.
  Rembrandtplein ve Leidseplein gece hayatının olduğu yerler. favori gece kulübüm air. ama Leidseplein civarındaki barlarda da güzel eğlenebilirsiniz. kafanızdaki düşünceleri tahmin edebiliyorum, kızı tavlamak eve götürmek tamamen yeteneklerinize kalmıştır. bir Ukrayna beklemeyin.
  2 ... warren
 5. 5.
  red light a gitmek.
  -1 ... kulakkesen
 6. 6.
  Bol bol esrar çekin, bir bisiklet kiralayıp şehri dolaşın, lale bahçelerinde fotoğraf çekilin ve çikolata yiyin.
  ... silagokd