bugün

Ülkemizin bitki örtüsü gibi bir şey haline geldi. Aslında bir küfür anlamı içeren bu kelime günümüzde bir çok insanın agzında var özellikle WhatsApp yazışmalarında.
her ne kadar açılımının açık mert ve korkusuz olduğu söylense de bu isim bu gazeteye küfüre benzemesi için konulmuştur. sırf baş harfleri amk çıksın diye açık-mert-korkusuz demişler.
gomis diyorsa doğrudur.
"a*ına koyayım" küfürünün kısaltmasıdır, bazıları tarafından da cümle sonunda sıkça kullanılır.
Sahi ya neden dolu dolu amına koyayım demek varken amk ile kendimizi kısıtlıyoruz, amına koyayım!
günümüzde ekseriyetle erkekler tarafindan ünlem ya da nokta yerine kullanılan bir küfür. küfür arkadaşım bu. hani millet o kadar çok alışmış ki bunu kullanmaya yanında bir kadın var yok umrunda değil gerçi bence ortamda kadın olsun olmasın kullanmayın bu söz obegini. duyunca bu çocuk havalı demiyoruz kendini cinsellik olmadan ifade edemiyor yazık diyoruz. hersey yerinde güzel.
arkadaşlar arasında alışkanlık haline gelen küfür, inşallah bırakırız.
amma merakta kaldım demektir.
Bir Noktalama isareti.
görsel

Kimin köpeği olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur.
Azıcık mantıklı konuş demektir.
akıl
mantık
kalmamış

gazetesi.

ya da direkt amına kodumun gastesi de diyebiliriz. bunlar haberciyse götüm de dünyanın en büyük kaynağı amk.
football leaksten bahsedebilen tek gazete. helal olsun amk.
cümlenin sonuna noktadan daha çok yakışan kelime amk.
Sadece yazi icinde degil gunluk hayattada beynimd kazinmis kisaltma, birde icimden amk deyince kufir etmemis gibi hissediyorum, vicdanim rahatliyor zira.
bir gazete haber kuruluşudur.

görsel
Terbiyesiz bir kelime.
(bkz: bu ne AMK)
lütfen fesat olmayalım, azıcık mantıklı konuş'un kısaltmasıdır.
kimilerince de "aziz muhterem kardeşlerim" yerine de kullanılan kısaltma.
"amerikada muz kavuruyorlar" anlamına gelir.
dünyanın en iyi spor gazetesi.
en iyi küfür amk. hem kısa hem kullanışlı.
2012 de bir oyunda görünce afedersin o*.
ile birlikte babanın yanına gidip ben yanlışlıkla kfr öğrendim demek o da ne öğrendin olarak sakince sorması.
sonra oyunda özel mesajdan deli birinin size saydırırken çocukluk ile amele gibi kalmak.