bugün

(bkz: anlat panpa dinliyoruz)
insanların hayalgücünün geldiği son nokta olduğuna inandığım, sex isteyen arkadaşdır.

stephen king görse ağlar.
Öncü, lider, ilerici insandır. Amfi de olması itibari ile tez konusu olabilecek bir eylemdir aynı zamanda örneğin kamuya açık alanda seks de olabilir tez başlığı.
eğer, Foça 7.Jandarma Komando Er Eğitim Komutanlığı 7. bölük amfisinde böyle bir teklife mağruz kalırsanız sonuçları ağır olabilir.
Kolay kolay denk gelmeyecek arkadaş türü.
evlerden uzak olması gereken arkadaştır...
Hikayenin devamı şöylee:Sonra kız da peşinden gitti çocuğun koluna yapıştı ve ona sıkıca sarıldı ve...Ardında...Zırrrr zırrrr ...Saat 08.30 .Arkadaş uyandı ve suyunu içti.içinden ne güzek rüyaydı ya dur bir daha yatayım da belki devam eder dedi.Yattı...Ama bu sefer rüyasında Pascal Nouma'yı gördü...O gün bugündür bir daha uyku uyuyamamıştır rahat. (bkz: hayallerde yaşıyor bazı)
(bkz: rustu şerefsizim)
(bkz: amfiden çıkarken donumda bi ıslaklık hissettim) * *
(bkz: kadın memesi)*
önce seks yapalım mı? deyip arkasından soyunsa daha mantıklı olacak arkadaştır. zira, ret cevabı alırsa içinde fena patlayacak, tecavüzcü damgası yiyecektir.
sonu malı dikmiş vaziyette yatağımda uyandım,gene rüyaymış arkadaş şeklinde biten hikaye başlığıdır.
(bkz: ahlaksız teklif)
-aslanın boyu on metre.
-ziya.
-tamam ya beş metre.
-ziya.
-aslan kadar aslan.
(bkz: sutyen giymemişti)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

o değilde böyle bir kıza bir öpücük bir hafta nasıl yeter düşünemiyorum sözlük mantıksız bi durum.
eğer o arkadaş hemcinsiniz ise* çok değişik üniversite anılarınız olur.
- rıza soyunup seks yapalım mı?
+ olmaz hüseyin, benim başım bağlı. zaten soyunmak bana ters, çoraplarımı hayatta çıkarmam.
hiç tasvip etmediğim arkadaş ve quickie severlere tercih etmem eğer seks yapılacak mekan amfi ise.
soyunmadan seks yapılmadığını bilen arkadaş olduğu anlaşılıyor.
zeki bir arkadaşmış.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
Amfi boş olduğundan sesleriniz yankılanır millet amfide grup yapıyolar sanabilir.
(bkz: çılgınca alınan teklifler)
enteresan fantazileri olan arkadaştır...
hayal kurmak pahabiçilemez. geri kalan herşey için master card.