bugün

Yıllar yıllar öncesinde başıma gelen bir olaydaki bir arkadaş. Kendisi genç,güzel,alımlı bir arkadaştı. O zamanlar tabiki genciz,hızlıyız,herkesle uğraşıyoruz. Yaz tatiline yakaşırken amfide sadece ben kalmıştım. Diğer arkadaşların hepsi dışarıda bilimum körebe,saklambaç,yerden yüksek oynuyorlardı. Ben ise geçiremediğim notları amfide tek başına oturmuş yazıyordum. Derken hiç unutamayacağım arkadaşım amfiye dalıp kapıyı kapadı.

-naber kisitli?
+iyi canım senden naber?
-o senin canım deyişini yerim.

gittikçe yanıma yaklaşıp sokulmaya başlamıştı. Tek bir hareketle üstündeki t-shirt'ü fırlatıp uzayın derninliklerine fırlattı. Neye uğradığımı şaşırmıştım.

-Hadi kisitli seks yapalım.
+ne diyorsun sen ya?olmaz başım bağlı.
-kimse görmeyecek,bilmeyecek.
+yok valla kurtarmaz,git başımdam,giyin hadi.

beni dinlemiyordu. şehvetle bana bakıp beni taciz etmeye başlamıştı. Utanmıştım. yağız bir delikanlıydım sonuçta.

-hadi ama naz yapma.
+la s.ktir git.
-tamam işte yapalım gitcem.

iffeti namusuma söz gelmesin diye yanından uzaklaşmaya çalışmalıydım. tek hamlede göğüsüne öpücük kondurup oradan uzaklaştım.

-dur gitme nolur gitme...
+la yeter işte,öptük,o sana 1 hafta yeter.

oradan kaçarak uzaklaştım. hiç unutamayacağım bir arkadaşımdı...
(bkz: kapıyı araladığımda göğsünü okşuyordu)*
la s.ktir git diye cevap vermemek gerekir.
(bkz: amfiye girdiğinde memelerini sıvazlıyordu)
hayal kurmak pahabiçilemez. geri kalan herşey için master card.
enteresan fantazileri olan arkadaştır...
(bkz: çılgınca alınan teklifler)
Amfi boş olduğundan sesleriniz yankılanır millet amfide grup yapıyolar sanabilir.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
soyunmadan seks yapılmadığını bilen arkadaş olduğu anlaşılıyor.
zeki bir arkadaşmış.
hiç tasvip etmediğim arkadaş ve quickie severlere tercih etmem eğer seks yapılacak mekan amfi ise.
- rıza soyunup seks yapalım mı?
+ olmaz hüseyin, benim başım bağlı. zaten soyunmak bana ters, çoraplarımı hayatta çıkarmam.
eğer o arkadaş hemcinsiniz ise* çok değişik üniversite anılarınız olur.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

o değilde böyle bir kıza bir öpücük bir hafta nasıl yeter düşünemiyorum sözlük mantıksız bi durum.
(bkz: sutyen giymemişti)
-aslanın boyu on metre.
-ziya.
-tamam ya beş metre.
-ziya.
-aslan kadar aslan.
(bkz: ahlaksız teklif)
sonu malı dikmiş vaziyette yatağımda uyandım,gene rüyaymış arkadaş şeklinde biten hikaye başlığıdır.
önce seks yapalım mı? deyip arkasından soyunsa daha mantıklı olacak arkadaştır. zira, ret cevabı alırsa içinde fena patlayacak, tecavüzcü damgası yiyecektir.
(bkz: kadın memesi)*
(bkz: amfiden çıkarken donumda bi ıslaklık hissettim) * *
(bkz: rustu şerefsizim)
Hikayenin devamı şöylee:Sonra kız da peşinden gitti çocuğun koluna yapıştı ve ona sıkıca sarıldı ve...Ardında...Zırrrr zırrrr ...Saat 08.30 .Arkadaş uyandı ve suyunu içti.içinden ne güzek rüyaydı ya dur bir daha yatayım da belki devam eder dedi.Yattı...Ama bu sefer rüyasında Pascal Nouma'yı gördü...O gün bugündür bir daha uyku uyuyamamıştır rahat. (bkz: hayallerde yaşıyor bazı)
evlerden uzak olması gereken arkadaştır...
Kolay kolay denk gelmeyecek arkadaş türü.