bugün

türkiye ve abd müttefik olduğu için yaşanmayacak savaştır eğer ki yaşanırsa zaten hepimizin bildiği gibi iman gücümüzle amerikanın zırhını

şaka lan şaka abd siker ümraniyeden selamlar .
türkiye amerika savaşı bütün dünyayı kapsayacak bir savaşı tetikler ve buda dünyanın bir nevi sonu demek olur.
abd aptal bir ülke değildir. Asla Türkleri kendi ordusuyla vurmaya kalkışmaz. Bunun yerine piyon ülkelerini kullanarak ve hatta ülkemiz içerisindeki ''özellikle'' kürtleri ayaklandırarak kendi kendimizi vurup tükenmemizi bekleyecektir. Bugün yaptığı da bundan farklı değildir. abd Türkiye ile zaten savaş içerisindedir...
yunanistan'ın hemen abd yanında yer alacağı savaş senaryosuymuş. mantıklı bir türkiye hükümeti ve mantıklı bir yunanistan hükümeti olduğu sürece bu iki ülke karşılıklı çıkarlarını korur. tabii böyle garip düşüncelere sahip insanlar başa gelmediği sürece.
3.dünya savaşının başlangıcı olur büyük ihtimalle. bölge de türkiye'nin kazanmasıda kaybetmeside farklı ülkelerin çıkarlarına ters düşeceğinden sadece türk-amerikan savaşı olmaz. dünyadaki bütün dengeler değişir.
meydan boş kalır ite köpeğe gün doğar...
amerikanın ekonomik olarak çökmesine sebebiyet veririz. Ayrıca israilin ve iranın birbirine girmesine de meydan açmış oluruz. Dünya karışır efendim.

(bkz: ne gerek var çocuklar böyle şeylere)
(bkz: metal fırtına).
savaş sırasında rtenin hangi tarafta duracağı merak edilen durumdur.
(bkz: millenium challenge 2002)
(bkz: bin yılın meydan okuması)
cnn den ve cnn türk ten canlı olarak farklı biçimde yayınlanacak olan hayali savaş.

cnn:travelling emili...

cnn türk:an itibariyle birliklerimiz los angeles sahilerine çıkarma yapmaktalar sayın seyirciler.
bazıları için yaşanamayacaklar olacaklardır.
amerika'nın türkiye'yi 98 saat içinde işgal edeceği savaştır. ben demiyorum seneler öncesinde abd gözdağı mı artık sebebi hatırlamıyorum böyle bir tatbikat gerçekleştirmişti.
* dogrusu icin:

(bkz: abd turkiye savasi)
rambo filmlerinin son serisi türkiye'de Çekilir.
ampüllerin efendisi başta oldukça çıkması olası savaştır.
haydi mikserlerinizi alın elinize!
(bkz: american pie) *
amerikan mandacısı olduğunu kabul etmeyen bazı manda aydınlarımızın gerçek yüzü ortaya çıkacaktır.
gelecekleri varsa görecekleride var.
Olasılık yok dedik ama ya tutarsa hesabı eğer böyle bir savaş başlarsa, şundan eminim ki bu savaş sadece türk topraklarında cereyan etmeyecektir. Burada, amerika kıtasına gidip üzerinde bomba patlatmaya kalkacak tonla adam var. Hatta Beyaz Sarayı ele geçirmeye çalışacak ya da nükleer bomba patlatacak cengaverler bile çıkacaktır. Bu da savaşın amerikan topraklarına yayılması demek olur ki, amerika tarihi boyunca kendi topraklarında hiç savaşmamıştır. Böyle bir savaşın tam bir komedi olacağına inanıyorum.
türkiye her zamanki gibi stratejik müttefikimiz abd nin yanında yer alacaktır.
mevcut hükümetimiz, abd'yi bu davranışından dolayı kınıyoruz gibi bir söylemde bulunacak * * *
katliam. iki yönden de.

(bkz: ağzını hayra aç)
özgürlükçü (olduklarını söyleyen), tarih ile hesaplamşak gerektiğini savunan (satmak, ezilmek, emperyalizmi kabul etmek savunucusu), her fırsatta cumhuriyet türkiye'sine sataşıp yüklenen birçok yazarın abd'de zaten hazır olan evlerine yerleşip ülkeyi terk etmesi.
hayal kurmadan önce,

(bkz: incirlik üssü)

ne savaşından bahsediyosun allasen.