bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  türkiye ve amerika birleşik devletleri nin savaşa girmesi durumunda olabilecek olaylardır.iki güçlü ordu'nun savaşı olacaktır.savaş sonunda iki ordu da ağır kayıplara uğrayacaktır.
  türkiye müslüman dünyası başta olmak üzere diğer amerikan karşıtı ülkelerin desteğini alacaktır. bu savaş ın olması durumunda dünya savaşına dönüşmesi muhtemeldir.
  3 -6 ... tholga
 2. 2.
  (bkz: feda)
  1 ... lock
 3. 3.
  + amerikan turk savasi olmasi durumunda neler yaşanır abi?
  - sen içini ferah tut! topa tüfeğe gerek yok ; çantalarıyla gelip istediklerini alıp gidiyorlar!
  19 -3 ... a la folie
 4. 4.
  savaşın bizim topraklarımız da yaşanması halinde, yıllardır yaptığımız bütün yatırımların yok olması ve milyonlarca şehitin verilmesi muhtemel olan savaştır.
  4 ... bu cocuk okumaz
 5. 5.
  http://www.zamane-sozluk....mesi+halinde+yasanacaklar
  2 -11 ... tholga
 6. 6.
  (bkz: türkiye nin amerika yı işgal planı)
  1 ... dalton ana
 7. 7.
  polat alemdar ın yeniden boy göstermesine neden olacaktır.

  kurtlar vadisi new york
  3 -4 ... tholga
 8. 8.
  metal fırtına olabilir.
  7 ... mundi kundoni
 9. 9.
  sanıldığı gibi islam dünyası türkiye'ye destek olmayacaktır, rusya ve çin büyük ölçüde türkiye'ye destek verecek, türkiye'nin büyük bölümü işgal altında olmasına rağmen bölgesel direnişler sonucu abd ordusu büyük kayıplar verecektir.

  şu an türkiye'de yaşayan birçok aydın ve boktan püsürden şerefsizler direnişin boşa ve abd ordusu ile savaşmanın anlamsız olduğunu, abd tarafında kurulmaya çalışılan kukla hükümete destek verilmesi gerektiğini savunacaktır.

  fırsattan istifade eden çakallar * ortalıkta sevinç naraları atacak, bizimde bağımsızlık hakkımız vardı diyerek türkiye'den toprak koparmaya çalışacaktır.

  bunlar böylece uzar gider sonuç olarak türkiye bataklığından çıkamayan büyük abd imparatorluğunun çöküşü yavaş yavaş başlayacak, bunu fırsat bilen abd düşmanı ülkelerin yardımları sayesinde işgal sona erecek abd sktir olup gidecektir. haaa kalanlarada türk halkı en güzel şekilde dersini verecektir. ileride soykırım yaptılar bize diyebilecek bir tek hayin bırakmadan hemde.

  bu kadar hayal üzerine gerçek tanım: abd o boku yiyemez işte. ekonomik olarak yıpratmaya, kaos ortamı yaratmaya çalışabilir ki zaten öyle yapıyor. daha fazlası değil.
  7 -1 ... exiq
 10. 10.
  çocuklar yetim kalır, tabiat ananın anası s.kilir, mezarlıkların yüzölçümü genişler, çeyrek demokrasi askıya alınır.

  (bkz: savaşa hayır)
  5 -2 ... ozican