1. .
    dünya sikine minare götüne ekolünün önde gidenidir.sabahtan akşama kadar iti,kopuğu ile uğraşmasına rağmen her akşam aynı saatde gelen orta yaşlı jön'ün amdan götten muhabbetini tebessüm ederek anlayışlı bir şekilde dinler.en belirgin özellikleri ;her zaman elinde açacak,omuzunda el bezi vardır,espri yeteneği rezalettir,sol eliyle alttan şişeyi tutarken sağ eliyle açacakla açar,genelde kahramanımızın kafası bozuk olduğu için muhabbeti kendisi başlatır.

barmen : hey john neyin var?
    john : işten eve dönen insanın karşılabileceği en kötü şey nedir costanza?
    barmen : evine hırsız girip soğuk biralarını mı içti hahahaha?
    başını öne eğerek
    john : karımı muslukçuyla yakaladım:(((
    barmen : hey adamım rahatlamaya ihtiyacın var sana yabanmersinli margaritamdan taddıracağım.inan bana herşeyi unutacaksın
    john : saol john çok anlayışlısın.

o esnada yan tabure de oturan kaçak statüsünde ki türk parke döşemecisi muzaffer muhabbate salça olur.

muzaffer : nasıl insansın lan sen.karını siktiler sen de gelip burada barmen'e mi anlatıyorsun.hııııkk pükhhhh *
    john : dostum sende karımı sikseydinde bunu yapmasaydın.iğrençsin.
    muzaffer : kusura bakma tutamadım kendimi.bizim oralarda namus çok önemlidir.kimdi bu muslukçu?
    john : bilmiyorum dostum.her orta yaşlı amerikan erkeğinin karısını siken muslukçulardan biri işte..
    3 -3 ... viki portmanto