1. 1.
  gunumuzun en onemli sorunun kaynaginda yatan kavram.general motors'dan,aol'a, mcdonaldslara,nedenini siradan beyinlerin cok da iyi anlayamadigi cokuluslu sirket deformasyonunun sorumlusu yayilmaci amerikan zihniyetidir.her olguda oldugu gibi farkli ideolojilerin ortada net duran gercege karsi farklı yorumlari vardir. liberal biri "tabii dunyanin globallesmesi,barsi hede hodo" diye savunurken, kafatasci ulkucu iq ozurlu zihniyet "600 sene cihana hakim olduk,biz yapamadık onlar yapıyo helal olsun bea" diyerek yaklasmaktadir olaya. turevleri de artirilabilir.sozlugu foruma cevirmek gibi bi amac olsa daha cok sey yazilir ve 150 entry girilir ama su vurdugumuz tuslarin bile onlara hizmet etmeye bir arac olmasi gercegi de ortadadir.muhafiz kulesi bu kez dusmustur ve yapilacak bisey kalmamistir
  3 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 2. 2.
  amerikan siyasetine istediğiniz kadar kin kusun, nefret edin amerikan kültürünün ürünlerine kayıtsız kalamazsınız. heleki yaşadığımız ülkede bu kültür sizi bir yerde yakalayacaktır. insan zayıf bir varlıktır. güzele karşı zayıftır. amerikan kültür emperyalizmi ile kola içmeyerek, hamburger yemeyerek baş etmek imkansızdır. bu çok sınırlı ve zayıf bir mücadele olur. dünya üzerindeki bütün yasaklar, yasaklarla korunan rejimler bir gün yıkılmaya mahkumdur. bu durumda onlarla baş etmenin tek yolu onların kültür ürünlerine, kendi ürünlerimizle karşı koymaktır. kendi markalarımızı yaratırsak ve bunda onlar kadar başarılı olursak işte ancak o zaman onlarla savaşabiliriz.
  1 ... devrimim
 3. 3.
  evet, amerikan emperyalizmine karsi en buyuk savas onlarin silahlari ile yapilandir. amerikan emperyalizminin en buyuk silahi hollywood sinemasidir. siz geceyarisi ekspresi gibi filmleri istediginiz kadar yasaklayin, basarili olamazsiniz.
  bu anlattigimin en guzel ornegi-bilicli mi yapildi bilinmez-amerikayi elestiren populer kurtlar vadisi irak filmidir. amerikalilari onlarin silahı sinema ile vurdugu icin, ve kendileri de bunu yıllarca yaptıkları icin, bunu elestirememis, cevap verememislerdir..yasaklari her fırsatta kinayan amerika, bu filmi avrupa ve turkiye'deki askeri ustlerinde ancak yasaklayarak kendini koruyabilmistir..ve bir kac basın acıklaması yapabilmistir elestirisel, yıllardır bizim yaptıgımız gibi..roller degismistir bu film ozelinde..
  1 -1 ... atgmuls
 4. 4.
  (bkz: ben bi bok yedim çevre ülkelere sıçratmam lazım)
  ... azarath
 5. 5.
  usain bolt gibi bir şey bu.
  -1 ... alone with everybody
 6. 6.
  çalışabilmesi için işbirlikçilerine ihtiyaç duyar.
  1 ... mzfcagri
 7. 7.
  amerika imparatorluğunu kurmuştur.
  http://video.google.com/v...ocid=-3127984250073808259
  ... bandittto
 8. 8.
  emperyalist amerika hakkında,

  ne kadar eski ise
  aynı,
  korede
  vietnamda
  kubada
  ırakta,
  bir gün nefessiz kalacaksın.
  ... maszn
 9. 9.
  Kan Kokusu Almış Bir Köpek balığından Daha Tehlikelisi, Petrol Kokusu Almış AMERiKAN EMPERYALiZMiDiR.
  4 ... thermo
 10. 10.
  ne denli başarılı olduğununu anlamak için; altına girilen entry sayısına bakmak kafidir.
  seks, göt, meme, penis yazınca altı nasıl da doluyor değil mi. amerikan emperyalizmi de neymiş ki, koy götüne rahvan gitsin.
  3 ... ankedon