1. 1.
  o secde edenler arasında ismail kahraman da vardır.
  3 ... sivasli bey
 2. 2.
  bizim tıynetsizlerin atalarıdır.

  evrimin ilk defa geriye doğru işlediğine tanık oluyoruz.
  3 ... noxeca
 3. 3.
  çok şaşırtıcı bir hadise değil. dinci kesim için amerika menşeli her şey ibadet sebebi.

  bakın mesela zemzem suyunu amerika firmaları damacana ile stoklayıp satıyor. hacda şeytanı taşlamak isterseniz, hiç var olmamış hayali bir karakter olan şeytanın tüm vasıflarını üzerinde bulunduran emperyalist ve kapitalist, insani değerlerden ziyade sistemin arzularını ön plana çıkaran amerika'nın para birimiyle taşı satın almanız gerekiyor.

  bunu açmak istersek daha da açabiliriz. sonu gelmez.

  o günden bugüne kadar, onlar fiziki ibadetleri manevi ibadet ile de bütünleştirerek olayı farklı boyuta taşıdılar. artık komple üstümüzden geçtiklerini görmeden de rahat edeceklerini hiç sanmam.

  kalabalık grupların cehaleti ne kadar hızlı yayabildiğinin kanıtı bu olsa gerek. solcuların sağcıların siyasi kavgalarıyla geçen bir dönemden, karman çorman kutupsuz ama bölünmüş, bir olgu üstünden tek vücut olabilen ama o olgu haricinde hiçbir şey için bir araya gelemeyen bir ülke kurduk. süper oldu.

  x cemaatinin y imamını yıllarca destekleyip, y adlı imamın iktidar karşıtı hamlesi ile milyonlarcası sokağa döküldü. aynı milyonlar, patlayan bombalarda taraf seçip alkış tuttu, terör eylemlerinde salağa yattı, zamlara sesini bile çıkarmadı.

  olay amerikan askeri değil, hiç mi hiç alakası yok. olay bizim ne kadar salak olduğumuzla alakalı ama onu ölçmemiz de çok zor.

  not: son yıllarda türkiye'nin iq ortalamasının 90 olarak belirtildi. bizden aşağısı ise arap ve afrika ülkeleri.
  4 ... no god no master
 4. 4.
  bir siyasal islam ritüelidir.
  5 ... fikrimfirarda
 5. 5.
  Amerika'dan aldıkları paralarla 'komünizmle mücadele derneği' kuran dincilerdir. Liderleri akapeli eski Meclis başkanı ismail kahraman'dır.
  -1 ... alkolik oldum
 6. 6.
  şu an devletin tepesine çıkmış bisürü herifin o secde edenler arasında oldukları söylenir...onların lideri olan şahıs, almanya´da fransa´da sınırdışı edilir, türkiye´de direkt "meclis başkanı" yapılmıştır.
  1 ... paganviodio
 7. 7.
  (bkz: altıncı filo)
  ... judas gokhan
 8. 8.
  Bu gün bunların torunlarını görmek mümkün.
  Suudlar gibi amerikan uşakları

  Münafıklar ordusu.
  2 ... baybolla
 9. 9.
  Öğle namazını kıldılar lafı nasıl amerikan askerlerine secde ettiler olarak anlaşılıyor aq.
  1 -1 ... 29th
 10. 10.
  sözde yurtsever hamasetçi özde vatan düşmanı ve abd çomarı olan islamcı hareketin yarım asır önceki eylemidir.
  insan vardır; iyiyle yâd edilir.
  insan vardır, olumsuz hatırlanır.
  bugün aynı zihniyetin devamı olan din simsarcısı, fetö gibi emperyalizm köpeği oluşumların işbirlikçisi, hırsız, yolsuz, kayırmacı, liyakatsiz, hukuksuz oluşumu da tarih iyi yazmayacak.
  1 -1 ... nardaninciler