bugün

(bkz: american beauty)
Herkesin geniş olduğu aile yapısı. Amerikada spor araba kullanan bir genç göremezsiniz çünkü baba ve anne parası yok. Baba veya anne ben çalıştım kazandım benim hakkım ben spor arabayı kullanacağım der çocuğa. 15 yaşından sonra herkes part-time iş bulur. 18 yaşında aile çocuğa kendi başının çaresine bakmaya başla der. 15-16 yaşlarında kızlar hamile kalır. Kimse kızın cinsel hayatının olup olmamasını umursamaz tam tersine, korunmayı bilmiyorsa yapmasın derler. Her ailede o bebeğin sorumluluğunu almaz zaten devlet yardım eder. Thanksgiving ve christmast'larda aileler toplanır. Herkes birbirini çok seviyormuş gibi davranır ama aslında birbirlerini çok kıskanırlar. Dedikoduya bayılırlar. Kim ne yapmış, neler yapıyorlar çok merak ederler. Hepsi gerçekten çok çalışır. Ülkede çalışmayana iyi gözle bakılmaz.
(bkz: 404 not found)
Türk aile yapısına kıyasla fazla soğuk olsa da,sadece bireyler biraz daha kendi basinin çaresine bakmakla yükümlüler o kadar. Portakal suyunu dikip koşa koşa evden çıkan çocuğu gordugumuzde bu son yudum yemezsen cikamazsin diyen annelerin çocukları olduğumuzdan, yadirgiyoruz tabii.
(bkz: shameless)
(bkz: Bay cıngılbört)