1. 1.
  amerikanın almamızı engellemeye çalıştığı füze. size ne orospu çocukları ? işlerine gelmiyor tabi. ne kadar savunmamız az olursa o kadar iyi olur onlar için.

  s400 füzesi

  bakın bunların kafası görseldeki herifin kafasıyla aynı.

  abd’den s-400 ve f-35 pazarlığı

  kaynak : https://www.sozcu.com.tr/...e-f-35-pazarligi-2594705/

  diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, abd kongresi’nden bir heyet, türkiye’yi ziyaret etti. abd temsilciler meclisi üyeleri michael turner, john garamendi, tom marino ve abd savunma bakanlığı müsteşar yardımcısı robert hood ile temsilciler meclisi personelinden oluşan heyetin, dışişleri ve milli savunma bakanlıklarında temaslarda bulunduğu belirtildi.

  kongre üyelerinin ayrıca, nato parlamenter asamblesi genel sekreteri david hobbs ile tbmm'de temaslarda bulunduğu, f–35 programı kapsamında türk havacılık ve uzay sanayiine (taı) de ziyaret gerçekleştirdiği aktarıldı. heyet önceki gün ise izmir'deki nato kara komutanlığını (landcom) ve adana incirlik üssünü ziyaret etmişti.

  abd heyetinin s-400 pazarlığı

  ntv’de yer alan habere göre, türk heyet ile abd heyeti, f-35, s-400 ve terör örgütü pkk konusunu görüştü. abd heyeti, türkiye’nin s-400’lerden vazgeçmesi durumunda f-35’lerle ilgili yaptırımların kaldırılabileceği mesajını verdi. heyetin, “ilişkilerin düzelmesini istiyoruz. s-400’lerden vazgeçin, f-35’ler için engel kalksın” dediği iddia edildi.

  türk heyetinin abd’li yetkililerden istedikleri

  abd heyeti, türkiye ile ilişkilerin iyileştirilmesi mesajını verirken, türk heyeti abd kongresi’nin türkiye’ye karşı olumsuz tavrını kaldırmasını istedi. türk heyeti, terör örgütü pkk ile mücadelede abd’nin üzerine düşeni yerine getirmediğini, daha fazla işbirliği yapması gerektiğini belirtti. aa – ntv
  1 ... gethere
 2. 2.
  ABD ile kriz terör örgütü pyd'ye yardımlarıyla başladı ki halen bu kriz sürüyor, sürecektir. ABD, terör örgütü PKK'nın Suriye kolunu destekleyerek Türkiye'nin ulusal güvenliğini tehdit etmektedir. Hemen Güney sınırımızda 60 bin eğitimli pkk'lı teröristin olduğunu düşünün ve bu teröristleri NATO ortağınızın koruduğunu. Ne yapardınız? Sizi parçalara ayırmak isteyenlere karşı önlem almaz mısınız? Türkiye s-400 hava savunma sistemi alarak ileride kendisine yönelik bir tehdidi kısmen de olsa bertaraf etme niyetinde. Yönünü Asya'ya çevirerek yeni müttefikler kazanmak amacında. Ancak bu şekilde kendimizi bir şekilde koruyabiliriz.
  1 ... putintin