1. 1.
  sozlukte aptal aptal basliklar acip zafer caglayan'i yargilamadan asan aptal guruhtur.

  ulan adamlarin asil olayi erdogan'in fisini cekmek. baktilar turkiye eskisi gibi amerikanin kucaginda oturmuyor. herifler zarraf'i one atarak dunya kamuoyunda erdogan'in imajini zedelemek istiyorlar. siz zarraf'in tarafsiz bir sekilde o beyanatlari verdigini mi saniyorsunuz? oyleyse dusundugumden daha da malsiniz. amerikanin kucaginda hoplamaya ne kadar cok merakli keko var burda aq.
  8 -20 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  --spoiler--
  ulan adamlarin asil olayi erdogan'in fisini cekmek
  --spoiler--

  çok da fifi aq
  6 -1 ... tasaklara ufleyen adam
 3. 3.
  basligi sarraf olarak atip icerikte zarraf yazan ve daha bu konuda bile tutarli bir durus sergileyemeyen bir insanin fikirlerini okumam mumkun degil.
  2 -2 ... kararsiz smiley
 4. 4.
  yani reza bir şey yapmadı, rüşvet vermedi, kimse rüşvet almadı, devlet sırları satılmadı, herkes suçsuz mu demek bu?

  vay amk amerikası. alçak.

  amma da angutmuşum lan!

  kızıl ötesi gören gözlere sahip, multi süper uzay insanları nasıl görmüş bunları da ben göremedim. neden ben süper değilim amk!
  2 -1 ... la fondoten
 5. 5.
  göremeyen angut değil görüp bu durumdan medet uman vatan hainidir.
  ülke amerikan mandasına girse bu ibnelerin sikinde değildir. gözlerini kör eden erdoğan, islam nefreti bunları ihanetten ihanete sürüklemektedir.
  tc yi ilgilendiren bir mevzunun abd mahkemelerinde tiyatral şekilde görülmesi bu sözde antiemperyalist özde vatan hainlerini zerrece ilgilendirmemektedir.
  çünkü bunlar adı üstünde vatan hainidir.
  1 -3 ... asitbazdengesi
 6. 6.
  bir malın, mal beyanı olan başlık ve entarisi.

  not: şeyetmeye değmez.
  2 -1 ... eratosthenes
 7. 7.
  hı hı. aniden ışığı görmüş tavşan şaşkınlığında yazılmış olsa gerek bu entrynin. yoksa bu olayın bu kadar aptalca yorumlanabileceğini düşünemiyorum.

  öncelikle sarraf değil zarrab.

  emin ol senin akp'nin kucağında zıpladığından fazla değildir. umarım zevk alıyorsundur. her neyse.

  kılıçdaoğlu'nun açıkladığı belgelere iyice baktın mı? söylediklerini dinledin mi? tabii ki hayır.
  öncelikle daha 17-25 aralık olayı olmamışken mit, zarrab'ın yaptıklarıyla ilgili tehlike içeren bir rapor sunuyor (raporu nette araştır, en azından o ara bir beynin olduğunu anlarsın)en can alıcı kısmı şu; " zarrab'ın yakın gelecekte abd'nin yasaklı listesine dahil edilebileceği ve zarrab'ın çağlayan ve güler ile mevcut ilişkisinin ortaya çıkması halinde, söz konusu hususların hükümet aleyhinde kullanabileceği değerlendirmektedir"

  neden o rapor sümen altı ediliyor, hadi edilmedi diyelim, hadi mit yanlış istihbarat verdi. hakan fidan neden hala görevde, neden görevden alınmadı. devletin gizli sırlarını hangi orospu çocuğunun bu piçe verdiğini düşündün mü? sırlarımız lan sırlarımız. öyle gidip kütüphaneden bulamayacağın şeyler. hepimizi mahvedecek sırlar. bizim çok mu hoşumuza gitti gizli devlet bilgilerimizin adb'nin eline geçmesi. zil takıp oynadık mı sanki dana.

  ne meraklıymışısınız hırsızların götünü yalamaya.n'pacak zafer çağlayan sana aldığı paralardan falan mı verecek.
  2 ... demesemolmaz
 8. 8.
  (bkz: kişi kendinden bilir işi)
  ... timur cengiz hulagu
 9. 9.
  Zafer çağlayan gibi bir karaktersiz bile utandı, sus pus oturuyor, bu kraldan çok kralcı göt yalayıcıları bas bas bağırıyor. Enteresan.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 10.
  şeref madalyası takmayı düşünenlere ithaf edilen konu başlığıdır. hakikaten amma angutlarmış.
  ... golhiat