bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    polat abimize* gore; birisi*, ulkenin gelecegi icin gerekirse tum cocuklari oldururken; digeri tek bir cocuk olmemesi icin gerekirse tum ulkeyi yok eder.*
    4 ... soyle-boyle
  2. ?.
    pinar altugla paris hilton arasindaki farklar gibi farklardir . birisi sex yapar oburu flort eder . birisi dogustan sarisin oburu sacini boyayarak sarisin yapar .ama sonucta ikiside insan
    1 -1 ... scurtel
  3. ?.
    (bkz: iki resim arasindaki 7 farki bulun)
    1 -1 ... soyle-boyle
  4. ?.
    amerikalilarin hayatinda party sex ve uyusturucu gibi kavramlar buyuk yer kaplar turklerse bu kavramlara yabancidir
    -1 ... scurtel
  5. ?.
    (bkz: amerikalılar ile türkler arasındaki farklar)
    -1 ... imitasyon
  6. ?.
    hazırlıktayken ingilizce muhabbet edelim diye sınıfa gelen bir amerikalı kıza azerbaycan ile ilgili ne biliyorsun dediğimizde gayet kendinden gurur duyan bir ifadeyle asya'da olduğunu biliyorum ama haritada gösteremem diyerek kültür seviyesini çok iyi göstermiş üniversite öğrencileri sayesinde eğitiminin sıfır olduğunu söyleyebiliriz amerika nın.
    1 -2 ... kutupsal form
  7. ?.
    (bkz: amerikalı)
    (bkz: türkiyeli)
    -4 ... 6.4.r.1.$.h
  8. ?.
    (bkz: amerika nın üstüne salınası türkler)
    (bkz: anne ben bakiniz yazarı oldum)
    1 ... phyxius
  9. ?.
    (bkz: milletleri genelleyip karşılaştırmak)
    ... thedewil
  10. ?.
    türkler ile batı kültürü arasındaki bütün farklar denilebilir. mesela 18 yaşından sonra amerika da baba çocuğundan kiraya ortak olmasını ister ama burada yapanı linç ederler herhalde. bir de amerikalılar hazıra konmaya alşmış bir millet, çalışmasalar bile asgari ücret alıyorlar. türkler ise her ne kadar tembel bir millet olsa da çalışan bir topluluktur. tembel de olsak boş gezmeyi sevmeyiz.
    ... fewzi1907