bugün

Dün m.ince CNN türk e bağlanip kaçarak gittiği konuşma.

ince: Amerikalılar beni aradi, fetoyu usulüne uygun istemediğinizi söyledi.

Sunucu: hangi isim aradı efendim.

M.ince : hadi iyi geceler.

Ziyaaa ...
bana da atmasyon bir haber gibi geldi. standart muhalefetimiz.

bakalım neler olacak. ne cevaplar gelecek...

edit : https://www.cnnturk.com/v...-uygun-basvuru-yapildi-mi
ince’nin kendi ayağına sıktığı konuşması.

Şimdi diyecekler ki Amerika seni niye aradı, işte bunlar hep dış mihrak!
benim telefonu da çaldırıp kapatıyorlar bazen, google'dan bakıyorum abd telefonları. var bir iş ama hadi neyse?
Sarhoş kafayla canlı yayına bağlanırsan böyle olur işte.

Amerigalılar beni aradı islami usule göre istenmedi dedi.

Ulan bu adama oy verecek insan var amk.
bu kadar önemli bir başlığa yapılan yorumlar gerçekten içler acısı. muharrem ince çoktandır dile getirilen, ancak rte ve iktidarı tarafından es geçilen çok önemli bir konuyu; fetullah gülenin iadesini gündeme getirdi ve abd' ye çok ciddi bir uyarı da bulundu: " eğer fetullah güleni iade etmezseniz incirliği kapatırım "
ve bomba patladı: " amerikalılar aradı ve türkiye cumhuriyetinin usulüne uygun olarak fetullah güleni istenmediğini söylediler "
şimdi soru 1: inceyi arayan sıradan bir amerikalı mıdır ? hiç sanmıyorum. en az büyük elçi düzeyindedir.
soru 2: gülenin iadesini kim istemez. sahi kim istemez. bu soruya da akp' liler cevap versin.
not: muhteremler bu basit bir açıklama değildir. bu daha giriş kısmı. ince önce olayın ucunu gösterip kamuoyunu tartıştırır sonra bombayı patlatır.
o kadar konuştu adam aklınızda bu mu kaldı bir tek? ilginç kafalar bunlar işine geleni duyan kulaklar falan...
Amerika'nın Suriye'yi bombalamasına destek çıkan, israil ile ticari ilişkilerin kesilmesinin sorgulanmasına bile tahammülü olmayan paralı köpeklerin hedef saptırıp dış mihrak araması ile ilgili konudur.
Ne utanmaz, ne ahlaksız tiplersiniz siz?! Gidip Vahdettin gibi ingilizlere sığınan, faiz lobisi diye burada baş bas bağırıp gidip o lobinin ayağının önünde yatırım yapın diye çöken zavallılarsınız.

Hedef saptırmayın, ABD den Fetullah Gülen i resmen istediniz mi istemediniz mi?
gerçek 1; ince mantıksız bir kelime söylemiştir.
gerçek 2; onun haricinde söylediği tüm sözler mantıklıdır.
gerçek 3; rakibine baktığımızda düzinelerce saçmalığına rastlıyoruz.
gerçek 4; rakibi medya gücü ile önüne kim gelirse eziyor. eşit olmayan rekabet var.
gerçek 5; sen sandığa gittiğinde, ülkenin gidişatından rahatsız değilsen, gelecek için umutsuz değilsen, çocuklarına, torunlarına alnın açık, dürüst cevaplar verebileceğine inanıyorsan, oyunu istediğin şekilde kullanabilirsin.
bi tepsi baklavaya , allah'ın emri peygamberin kabriylen fetöyü sizden istiyoruz mu diyecez.
Fetonun içeride kopan bunca fırtınaya, en ufak bir alakası olanın hapse tıkılması, gencecik harbiyelilerin hayatlarının karartılmasına rağmen

Amerika'dan resmen istenmemiş olduğu gerçeğini

Bu cümlenin altına saklayıp görmezden gelmek,

Ya vurdumduymazlık örneğidir,
Ya da kanı bozukluk örneği.

Ülkede kopan fetö fırtınası ne için o zaman?
Hesap verin.
chpnin abd tarafından yönetildiğini herkes anladı, adamlar kendi bile itiraf ediyor bir tek bizim muhalifler anlayamadı.
Şimdi, isteyen sayın ince bile olsa --velev ki isterse usulüne uygun istesin-- abd fetöyü vermez değerli kardeşim. V e r e m e z . Vermez. Kendi ayağına sıkmaz. Abd bu kadar enayi değil. Buna kargalar güler. Sen onca zaman usul hatasından mı beklettin vermedin suçluyu? Sayın muharrem ince tabi bu meselelerde henüz abd nin ayak oyunlarıyla tanışmadığı için heyecan yapmış olabilir. Normaldir.

Seçimden önce başkan trump "13 cıa ajanı 15 temmuzda görev aldı" diye twit attı. Sonra sildi sustu (inkar) etti. isterse etmesin tüm kirli çamaşırları cıa nın fbı elinde. Kıpırdayamaz bile. Abd de başkanlar kimin avucunda acaba? istediklerini yapmayanları nasıl rezil ettiklerini bill clinton olayında gördük.