1. 1.
    Dün m.ince CNN türk e bağlanip kaçarak gittiği konuşma.

ince: Amerikalılar beni aradi, fetoyu usulüne uygun istemediğinizi söyledi.

Sunucu: hangi isim aradı efendim.

M.ince : hadi iyi geceler.

Ziyaaa ...
    14 -15 ... abuabi
  2. 2.
    bana da atmasyon bir haber gibi geldi. standart muhalefetimiz.

bakalım neler olacak. ne cevaplar gelecek...

edit : https://www.cnnturk.com/v...-uygun-basvuru-yapildi-mi
    3 -3 ... gethere
  3. 3.
    ince’nin kendi ayağına sıktığı konuşması.

Şimdi diyecekler ki Amerika seni niye aradı, işte bunlar hep dış mihrak!
    7 -3 ... centurion
  4. 4.
    benim telefonu da çaldırıp kapatıyorlar bazen, google'dan bakıyorum abd telefonları. var bir iş ama hadi neyse?
    9 -2 ... konglamere lenf nodu
  5. 5.
    Usulüne göre istenmediyse neden Türkiye adalet bakanını değil de ince yi aradılar.
    4 -1 ... bearshare
  6. 6.
    Sarhoş kafayla canlı yayına bağlanırsan böyle olur işte.

Amerigalılar beni aradı islami usule göre istenmedi dedi.

Ulan bu adama oy verecek insan var amk.
    6 -10 ... frekans
  7. 7.
    O kadar yalan dolan hırsızlık içinde muharem ince nin bu lafına mi taktınız?

Velev ki yalan.

Sizinkiler daha ağır yalanları her gün söylüyor.

-ne güzelmiş lan böyle, sizinkilerde yapio de kurtul.
    8 -11 ... forza besiktas
  8. 8.
    bu kadar önemli bir başlığa yapılan yorumlar gerçekten içler acısı. muharrem ince çoktandır dile getirilen, ancak rte ve iktidarı tarafından es geçilen çok önemli bir konuyu; fetullah gülenin iadesini gündeme getirdi ve abd' ye çok ciddi bir uyarı da bulundu: " eğer fetullah güleni iade etmezseniz incirliği kapatırım "
    ve bomba patladı: " amerikalılar aradı ve türkiye cumhuriyetinin usulüne uygun olarak fetullah güleni istenmediğini söylediler "
    şimdi soru 1: inceyi arayan sıradan bir amerikalı mıdır ? hiç sanmıyorum. en az büyük elçi düzeyindedir.
    soru 2: gülenin iadesini kim istemez. sahi kim istemez. bu soruya da akp' liler cevap versin.
    not: muhteremler bu basit bir açıklama değildir. bu daha giriş kısmı. ince önce olayın ucunu gösterip kamuoyunu tartıştırır sonra bombayı patlatır.
    6 -8 ... eratosthenes
  9. 9.
    o kadar konuştu adam aklınızda bu mu kaldı bir tek? ilginç kafalar bunlar işine geleni duyan kulaklar falan...
    3 -4 ... flat head
  10. 10.
    Amerika'nın Suriye'yi bombalamasına destek çıkan, israil ile ticari ilişkilerin kesilmesinin sorgulanmasına bile tahammülü olmayan paralı köpeklerin hedef saptırıp dış mihrak araması ile ilgili konudur.
    Ne utanmaz, ne ahlaksız tiplersiniz siz?! Gidip Vahdettin gibi ingilizlere sığınan, faiz lobisi diye burada baş bas bağırıp gidip o lobinin ayağının önünde yatırım yapın diye çöken zavallılarsınız.

Hedef saptırmayın, ABD den Fetullah Gülen i resmen istediniz mi istemediniz mi?
    1 ... kelkeshoze