1. 1.
    Dün m.ince CNN türk e bağlanip kaçarak gittiği konuşma.

ince: Amerikalılar beni aradi, fetoyu usulüne uygun istemediğinizi söyledi.

Sunucu: hangi isim aradı efendim.

M.ince : hadi iyi geceler.

Ziyaaa ...
    14 -15 ... abuabi
  2. 2.
    bana da atmasyon bir haber gibi geldi. standart muhalefetimiz.

bakalım neler olacak. ne cevaplar gelecek...

edit : https://www.cnnturk.com/v...-uygun-basvuru-yapildi-mi
    3 -3 ... gethere
  3. 3.
    ince’nin kendi ayağına sıktığı konuşması.

Şimdi diyecekler ki Amerika seni niye aradı, işte bunlar hep dış mihrak!
    7 -3 ... centurion
  4. 4.
    benim telefonu da çaldırıp kapatıyorlar bazen, google'dan bakıyorum abd telefonları. var bir iş ama hadi neyse?
    9 -2 ... konglamere lenf nodu
  5. 5.
    Usulüne göre istenmediyse neden Türkiye adalet bakanını değil de ince yi aradılar.
    4 -1 ... m u d i s
  6. 6.
    Sarhoş kafayla canlı yayına bağlanırsan böyle olur işte.

Amerigalılar beni aradı islami usule göre istenmedi dedi.

Ulan bu adama oy verecek insan var amk.
    6 -10 ... frekans
  7. 7.
    O kadar yalan dolan hırsızlık içinde muharem ince nin bu lafına mi taktınız?

Velev ki yalan.

Sizinkiler daha ağır yalanları her gün söylüyor.

-ne güzelmiş lan böyle, sizinkilerde yapio de kurtul.
    8 -11 ... forza besiktas
  8. 8.
    bu kadar önemli bir başlığa yapılan yorumlar gerçekten içler acısı. muharrem ince çoktandır dile getirilen, ancak rte ve iktidarı tarafından es geçilen çok önemli bir konuyu; fetullah gülenin iadesini gündeme getirdi ve abd' ye çok ciddi bir uyarı da bulundu: " eğer fetullah güleni iade etmezseniz incirliği kapatırım "
    ve bomba patladı: " amerikalılar aradı ve türkiye cumhuriyetinin usulüne uygun olarak fetullah güleni istenmediğini söylediler "
    şimdi soru 1: inceyi arayan sıradan bir amerikalı mıdır ? hiç sanmıyorum. en az büyük elçi düzeyindedir.
    soru 2: gülenin iadesini kim istemez. sahi kim istemez. bu soruya da akp' liler cevap versin.
    not: muhteremler bu basit bir açıklama değildir. bu daha giriş kısmı. ince önce olayın ucunu gösterip kamuoyunu tartıştırır sonra bombayı patlatır.
    6 -8 ... eratosthenes
  9. 9.
    klasik muhalefet kolpalarındandır. nasılsa kanal de fox'ta geniş yer bulup iz bırakacaktır.
    5 -6 ... teistus
  10. 10.
    o kadar konuştu adam aklınızda bu mu kaldı bir tek? ilginç kafalar bunlar işine geleni duyan kulaklar falan...
    3 -4 ... flat head