1. ?.
  su unutulmamalidir ki her devletin bir stratejisi vardir...amerikanin politikasi dogrudur demiyorum, ama super guc olmayi basarmis herhangi bir devletin amerikadan farkli davranmasi icin hicbir neden yok. ne yazik ki hicbir devlet bir diğerinin kara kasi kara gozu icin bir seyler yapmiyor, her zaman bir cikar soz konusu ve dogal olarak super guc olan bu gucu elde tutmaya calisiyor. olay amerikan halkinin insaniyetiyle alakali degil, kapitalist sistemin dogal bir sonucu. ayrica ozellikle gunumuzde baslarinda bulunan gerzegin * yaptiklarindan dolayi tum amerikan halkina hakaret etmeye hakkimiz yok bence...
  1 ... dramtatatam
 2. ?.
  bu hayvanların içinden insanlık için çok değerli bilim adamları, yazarlar, düşünürler, müzisyenler, mucitler, tarihçiler, mimarlar, doktorlar da çıkmıştır bir iki tane dahi olsa.

  ama hayvan işte... *
  ... deep
 3. ?.
  bizim başımızdakilerin de ne olduğu belli ama hiç kimse bundan dolayı bu ülkenin vatandaşı için öyle bir şey diyemez.
  ... jikase
 4. ?.
  "ahlaksız yoktur,iyi ya da kötü ahlaklı vardır.
  terbiyesiz yoktur,iyi ya da kötü terbiyeli vardır.
  insan olmamak yoktur,iyi ya da kötü insan vardır" üçlememi atfettiğim başlık.
  1 ... asiti kaçmış kola
 5. ?.
  (bkz: inekler hayvan değildir)
  1 ... karga
 6. ?.
  (bkz: genelleyelim guzelleselim)
  (bkz: butun muslumanlar terorist)
  (bkz: ayni bokun laciverti)
  1 ... curufinwe
 7. ?.
  (bkz: bana bilmediğim birşey söyle joe)
  ... kutupsal form
 8. ?.
  amerikalilar insan midir degil midir bilemem ama, son yapilan testte bush'a oy verenlerin iq'larinin dusuk olduklari ortaya cikmisti. netekim gerizekalilar.
  2 ... c2d
 9. ?.
  tersi düşünülürse "onlar insansa biz neyiz?" sorusuyla başbaşa kalınır.
  ... sempatik hayvan
 10. ?.
  Türklerle karşılaştırıldığında insanlığa çok daha fazla katkıda bulunmuş amerikan toplumuna yönelik yapılmış genellemedir. En azından insanlar bir çırpıda amerikan toplumundan çıkan teknolojik, sanatsal ve düşünsel katkıları* sayabilecekken, kendimi kasmama rağmen türklerin bu alanlardaki herhangi bir katkısını zar-zor hatırlar. *

  Burada onların teknolojilerini kullanıp bir sözlük açıp "yok hacım onlar adam değil!" demek eminim onların hiç mi hiç umrunda değildir.
  ... baybars