1. 1.
  Şüphesiz ki tek yemek kültürleri süslü püslü dondurmalar, steakler, fast food zımbırtıları ve starbucks içeceklerinden ibaret olduğu için fark edilmiş gerçek.

  Abi bi insan sabah akşam demeden fast food yiyebilir mi ya, ya da sosyal medyaya haltmış gibi fotoğrafını videosunu yükleyebilir mi.

  Bir türk mutfağına bak bir de onların mutfağına. Adamlarda 50 tane eyalet var her eyalette aynı zımbırtı yeniyor. Bizde 81 şehir var her şehrin kendisine özgü yemeği var. Bu adamlara bakıp da özenen yurttaşlarım varsa normal bir ruh haline sahip değillerdir. Açık söylüyorum.
  4 ... do re mi yav
 2. 2.
  Kapitalizmin ne yemek kültürü olacak.
  -1 ... bellator sine metu
 3. 3.
  Yemek kültürleri yok da özellikle meksika mutfağını çok fazla içselleştirmişler gerek göçmenler gerekse amerikan vatandaşlarının sevmesi neticesinde sevilmeyecek gibi de değil ben ilk gittiğimde jalaponeli cheddarli bi patates kızartması yemiştim hem de normal boyutta satın almis olmama rağmen insan üstü doyurucuydu bi daha hiçbir patates kızartması öyle tad vermedi hamburger etleri de baya lezzetli ama düzgün beslenmesini bilmezsen tıpkı oradakilerin yüzde otuzu gibi dana oluyorsun.
  -1 ... antimilitanist
 4. 4.
  Sade kahveyle kızarmış piliç yenildiğini gördüm. Batıda en düşük seviye ingilizlerin yemek kültürü bence.
  ... huzursuz adam