1. 1.
  abd ve müttefiklerinin suriye saldırısından sonra, bugün asıl tartışılması gereken sorun budur.
  her yurtseverin kendine sorması gereken soru: ne zaman saldıracaklar ?

  giriş: ortadoğuda arap baharı soytarılığının başlamasından sonra kan ve revan ve katliam içinde kalan ülkelere bir bakın. ırak,suriye,mısır,yemen,libya ilk akla gelenler. bu coğrafyalarda ölen insan sayısı 1,5 milyonu geçti. 14 milyon insan yerinden yurdundan vatanından oldu. ve hala ölüyoruz. durmuyorlar. ve durmayacaklar.

  gerekçe: emperyalistlere gerekçe mi yok. saddam nükleer takılıyor dediler ve vurdular. 600. 000 ıraklı öldü. peki nerde saddamın atom bombası ? yok. bm milletler ne diyor: " pardon hata yaptık. yokmuş. "

  türkiye: başımın belaya gideceğini bile bile yazayım. türkiye ya fetullah gülen cemaatine teslim edilecek, yada iktidar fetö gibi bu katillere sonsuz biat edecek. emperyallerin istediği bu.

  sonuç: ister fetullah olsun ister her kucakta çalkalayan siyasal islam olsun, onlar yine emperyalizme teslim olacaktır. fıtratlarının yoğrulduğu hamur budur.
  ancak bu ülkenin temel taşı sağlamdır. bu ülkenin temel taşı kuvvayı milliye' dir. o kuvvayı milliye ki; tarihe adını, 7 düvelin yani emperyallerin ilk ebesini belleyen olarak yazdırmıştır.karakteri bağımsızlık ve özgürlük olan bu temeli yıkacak güç yoktur.

  son cümle: haddinizi bilin. bizi; ne içimizdeki bazı yerli işbirlikçi, ümmetçi, siyasal islamcı yavşaklarla karıştırmayın. ve biz ıraklılara, suriyelilere de benzemeyiz. çok istiyorsanız buyrun gelin. sizden gelen düğün bayram. bir daha kurarız 19 mayıs 1919' da kurduğumuz düğün alayını.
  1 -2 ... eratosthenes