bugün

(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
cılız adam eğer doğru yumruk atmayı biliyosa, kaslı dingili bayıltabilir. bilmem anlatabildim mi.
hayalperestlerin anlamadığı gerçektir. adamlar bir atom bombası fırlatsa paramparça oluruz hala dünya bizden korkuyor len mk dersiniz. az ciddi olun. yazık. evet...
Götü yiyen gelsin kardeş.. ama ona kimsenin cesaret edebileceğini de sanmıyorum.

Binlerce yıldır tarihten adımızı kimse silemedi, silemeyeceklerde. isterse 7 cihan gelsin 1 ölüp 1000 diriliriz ama bu topraklar türk'ten başkasına yar olmaz, olmayacak.
Bir tweet ile ekonomiyi cokertme gucu olan bir ülkeden bahsediyoruz.artik savaslar silah ile değil ekonomi uzerinden yapılıyor.
Çok büyük yıkım olur. Amerika'da çok fazla kayıp verir. Amerika kayıplarını derhal yerine koyar. Fazladan 50.000 green card yeter. Para sadece mürekkebe bakar. insan kayıplarımızı belki yerine koyabiliriz. Ama yıkılan yakılanları onarmak ve uğradığımız travmayı atlatmak çok zor olur. Toprak kayıplarını söylemiyorum bile. Ama türkiye cumhuriyeti yok olmaz.
Her habere de inanmayın sizde, o pompeo konuşması cnbc nın çarpıttığı yalan haber olduğu ortaya çıktı. hatta cnbc o haberini silmek zorunda kaldı. https://dogruhaber.com.tr...n-cnbcden-dezenformasyon/
He amk..100 yıldır savaş kazanamamış Amerika mi Türkiye'yi yok edecek..Türkiye olmasaydı Kore'den çıkarmıyordu kodumun conileri..
Türkiye Cumhuriyeti, Anadolu üzerinde yüz yıldır varlık gösteren, bu varlığını sürekli askeri mücadelelerle, operasyonlarla güçlendiren, 85 milyona yakın nüfusunun yüzde ellisi genç ve yüzde yetmişi eli silah tutabilecek kapasitede olan, dünyanın en güçlü, aktif, tecrübeli ordularından birine ve savunma sanayiinde %70 oranında yerliliğe sahip, milleti olan bir ordudur.

Anadolu üzerinde ve çevre denizlerdeki direk bir savaşta abd bizi değil yenmek, canımızı bile yakamaz.

7 k km öteden getireceği tüm teçhizatlar denizin dibini görür. Tüm statüsünü kaybedip zırlayarak kendi kıtasına döner.
3 bilemedin 5 gün sürer. Oturmayız cephede oluruz da, acaba cephe olur mu?
Gidip Tuvaletlerini temizlesinler önce. Pis herifler.
amerika'nın türkiye'den korkacağını sanan tiplerin bilmediği gerçek. ulan amerika saldıracağım diyor işi gırgıra alıyorsunuz. adamlar bir saldırsa türkiye mürkiye kalmaz. yerle bir ederler. amerika kim türkiye kim amk. evet.
güncel Önemli Başlıklar