bugün

biraz göt ister diyebileceğim bombalamadır. ağır falanda olmadı. bildiğin göt ister.

amerika denilen skimsonik ülkenin yapmayacağını düşündüğüm ama yaparsa bildiğin dünya savaşı başlatmasına neden olacak bombalamasıdır. zaten bu duruma geldiyse durum savaş çoktan başlamıştır. bu durumda dünyanın kaça ayrılacağı da merak konusu. 2 e ayrılır lan kaça ayrılacak demeyin. müslümanları sevmeyip amerika ya da gıcık giden ya da amerika yı da müslümanlarıda seven ülkeler var. bu durumda türkiye nin konumunu merak ediyorum. amerikanın köpeği olan kişilerin neler yapacağı, yok yok yanlışlıkla olmuştur gibi laflarını duyarız merak etmeyin.

bildiğin dinler arası savaş başlayacaktır. müslüman olan ülkeler bir yanda amerika bir yanda. acaba rusya nerede yer alır orası merak konusu. amerika dan gıcık kapan rusya?

en çok tabi ki bizim ülkemizi düşünüyorum. amerika nın her dediğini yapan ülke büyüklerinin şuan için acaba kabe yi bombaladıktan sonra hangi tarafları ağır basacak. istifa edenler olur mu? kafa tutanlar olur mu amerika ya?

inşallah böyle birşey olmaz tabi ki. savaş çıkması taraftarı değiliz. sadece amerika gibi şerefsiz bir ülkenin böyle şerefsizce yapmasından bahsediyoruz.
herhangi bir savaşın son hamlesi olabilecek durumdur.

hiçbir savaşı başlatmaz çünkü amerika savaş başlatmak için kabe'yi bombalamaz. teknik ve askeri açıdan öncelik taşıyan yüzlerce bombalama noktası vardır bir ülkenin. kabe'yi bombalamak amerika için hiçbirşey ifade etmediği gibi boşuna riske girmektir. bugüne kadar da görülmüştür ki amerika saldırdığı ülkelerin halklarını karşısına açıkça düşman olarak almak istemez ve çeşitli propogandalarla çekebildiği kadarını yanına çekmeye çalışır. o yüzden savaşın hem de başında böyle insanları kendisine düşman edecek saçma bir hareketi gerçekleştirmez. ha bir dünya savaşı olmuştur,amerika egemenliğini dünyada bir kat daha arttırmıştır, özellikle müslüman ülkelerin bırakın saldırı savunma gücü kalmamıştır o vakit islam'a karşı misyonerliğe başlamak için kabe'ye zarar verilebilir. ama yine bombalama şeklinde olmaz bu.

(bkz: bir bomba ne kadar haberin var mı)
(bkz: ya benzin)
(bkz: suyla mı çalışıyor f15ler)

edit: propogandaymış bu. peki ; olur anasını satim bombalar amerika; ikinci dünya savaşından beri dünya'ya hükmeden de amerika falan değildir, utopyadır, şizofreni hastası insanların uydurmasıdır. amerika son derece güçsüz, iç hacmi 70.2 trilyon dolar olmayan bir ülkedir, hatta yoktur lan, bombalama gücü de yoktur, olmayan bir ülkenin bombası mı olsun bombalama gücü olsun?

dünyanın en güçlü ülkesi uludağsözlüktür. *
islami cihad'ı görmek isteyen amerikanin yapacağı eylem olur.
benim bildigim kabe'nin etrafinda manyetik platformlar var, ucak falan gidemez oraya kadar. hem uzaktan fuze falan da atamazsin, yine manyetik alandan dolayi, sasirir yolunu.

bi ben mi boyle biliyorum?

edit: bu manyetik alanlar zaten dogal, oyle yaratilmis, paveway falan da yalan oluyor oyle.
Bir savaş başlarsa ve bu savaş Amerikanın istemediği şekilde devam etmeye başlarsa, hiç çekinmeden yapacağı eylemdir. Amerikalılar psikolojik harekata çok inanır ve zorda kaldıklarında öncelikle karşı tarafın değer verdiği, güç aldığını düşündüğü şeylere saldırır ve onu yerlebir edince düşmanın moralinin de yerlebir olacağını düşünür. Bunu da düşmana karşı çok büyük bir avantaj olarak görür.

Bu bakımdan islam dünyasına karşı bir sıcak savaşa girişirse ve işler istediği yöne doğru seyretmezse hiç çekinmeden vurur. Allah o günleri onlara göstermesin...
"Görmedin mi, nasıl etti Rabbın füze* sahiplerine? Fendlerini, tedbirlerini bozup büsbütün perişan kılmadı mı? Üzerlerine sert taşlarla atış eden, sürü sürü kuşlar saldı da, hemen onları bir yenik hasıl (güve yiyip tanesiz kalmış ekin yaprağı, saman) gibi kılıverdi."

(bkz: fil suresi)
çok paraya mal olur.
dünyadaki çatışmaların ve siyasi - ekonomik iktidar paylaşımının mantığını kavramamış kişilerin fantazisidir.

amerika (abd denmek isteniyor tabii) kabe'yi niye bombalasın?

yani... ne diyeceğimi bilemiyorum, bin türlü ayar var da içlerinden seçemiyorum.
kabenin yıkılacağı durumdur.
amerika'da o kadar büyük arka tamponun olmadığına işarettir. ayrıca o füze oraya düşmez haberiniz olsun. he olaki amerika denedi böyle bir olayı o zaman amerika kalmaz ortada zira dünya'da ki müslüman sayısını ve müslüman ülke sayısını bir daha kontrol edelim.
kendi ipini çekmiş olur. bir gün kaybedecek birşeyi kalmaz ise yapacağı en son hamle olur.
yıllardır yaptıgı eylemdir.

15 yaşında bir kızın amerikan askeri tarafından tecavüze uğraması, en az kabenin bombalanması kadar vahşet vericidir.
eminim türklerin araplardan çok daha sert tepki göstereceği olay olacaktır.

(bkz: araptan çok arapçı olmak)
muhtemelen 2. fil vakasının vuku bulacağı( örn ebrehe nin sonu), ya da insanlığın sonunun başlangıcı olacak durumdur.
ola ki dangalak amerikalılar böyle bir şey yaptı diyelim. sonucunda islam dünyasının ölmüş bedenine girecek ruhani bir ışık süzmesi sonucu siyasi, ekonomik, kültür bombardımanı bile kurtaramaz yankileri. gerçi türkiye`nin yer alacağı pozisyonu az çok tahmin edebiliyorum. bizim kadar yalama meraklısı bir ülke bu coğrafya için çok fazla.
a.b.dullah gül ve tayyip erdoğan'ın amerikalı savaş pilotlarına dua mektupları yazmalarına sebebiyet vermesi muhtemel hadisedir.*
milyonlarca müslümanın amerika'yı öttürmesi ile sonuçlanacak hadise.
bütün müslüman ülkelerin amerika ya savaş açma sebebidir.akabinde dünya devinin çöküşünü izlemiş oluruz.
Ebrehe ikinin dünya üzerinden ibretle kaldırılmasının canlı örneği olur. Ebrehe biri kaçıranlara duyurulur.
s.çma organı isteyen bir harekettir. o organ da abd'de yoktur.
ülkemizde amerika tarafından yapıldığı bilinmeyecektir ve olayın arkasından da amerika bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınadığını açıklayacaktır.
amerika'nın hiçbir dinin simgeleşmiş mabedini bombalayacak kadar aptal olmaması göz önüne alınırsa mümkünsüz olaydır. abd ne müslümanların kabe'sini, ne musevilerin ağlama duvarını, ne hristiyanların vatikan'ını bombalayarak koca bir dini karşısına almayı istemez. ABD, emperyalizmini ırklar üzerinden yürüten bir süper o.... çocuğudur.
mekke ve dolayısı ile kabe suudi arabistan topraklarında olduğu müddetçe imkansız olay.
türkiye'nin gidip bakü'yü bombalaması gibi birşey.
bir devlet neden kardeş devleti bombalasın ki?
gerceklesecekse 2009 dan sonra yapilmasi rica edilen eylem.
(bkz: kabe metallium fest 2009)
abd nin çıkarına olduğu an yapacağı harekettir, ve sözlükteki yorumların tersine hiç de amerikanın g.tüne girmeyecek bombalama olacaktır.. arap-müslüman dünyasına yıllardır gelen vurup giden vururken, böyle bir bombalamada bir anda silkilenip abd yi indireceklerine mı inanıyorsunuz..

en kutsal yerlerden kudüs ü israil arap (müslüman) devletlerini üst üste tokatlıyarak alırken, bilumum radikal dincinin kaynağı olan s.arabistan, b.arap emirlikleri, mısır ın abd yardakçısı olduğunu görürken, gerçekten islam dünyası diye bir dünya olduğuna ve en sonunda kabe bombalandığında bütün zincirlerini kırıp, yüzyıllara varan gerilikten kurtulup abd ye zafer kazanacağına mı inanmaktasınız..
güncel Önemli Başlıklar