bugün

amerika'nın içten desteklediği pkk'ya yaptığı yardımlar sonucu oluşan durumdur.

not:
http://www.hurriyet.com.t...undem/6920029.asp?gid=180
amerika'ya sorulduğunda "yok öyle bir şey, mümkün değil , aa.." diyorlar.. ben inaniyorum, olsa "evet var" derlerdi değil mi (!)..
hafif ve ağır silahları abd den mayınları italyadan aldığı kabak gibi ortada olan durumdur.
amerika'nin olaya mudahale ettigi durumdur. sorusturma açilmistir, hatta birkaç subayin tutuklanabilecegi haberleri çikmistir. kisa bir süre dinlendirilmesi gereken birkaç subayin adi hapisane listesine konup subaylar havai'de inzivaya çekilecektir. biz de bal gibi yiycezdir.
ayrica pkk nin silah fabrikasi olmadigina göre bazi kötü kadin çocuklari bunlara silah vermektedir ama amerika ama italya. sonuçta dost oldugumuz bir ülke.
(bkz: pkk nin silahlarinin listesi)
dünyayı kana bulayan bir terör devletinin yıllardır el altından yaptığı olaydır..
amerikanın yavşaklıkta doruk yapması.
bunu yapan bunu da yaptı,

buna ağzı açık kalan buna da baktı;

(bkz: ırak a incirlikten 5 bin sorti)
amerika'nın türkiye yandaşıymış, müttefikiymiş gibi davranmasının ardından yaptığı yardımdır. birçok avrupalı devletlerinde yaptığı gibi.
bizim devlet büyüklerimiz de hala dostum bush desin. yaşasın avrupa birliği desin.
bir çok ülkenin benzerini yaptığı ticarettir. örneğin türkiyeden de çeçen örgütlerine silah satanlar olabilir. çeçenler de ruslara göre teröristtir. örnekler çoğaltılabilir ancak bu durum 1 mart tezkeresiyle çok yakından alakalıdır.

(#1971177)
güncel Önemli Başlıklar