1. 1.
  gelişmeler izlendiğinde gayet olası bir durumdur.

  a. önce ırak gibi başıbozuk bir ülke bir bahaneyle önce kimyasal silah, sonra da "silah yokmuş bari gelmişken demokrasi getirelim" denerek işgal edilir.

  b. daha sonra da iran'a "sen de nükleer silah yapıyorsun bizden habersiz" denir. o da işgal edilir.

  c. bu ikisi alındıktan sonra suriye zaten kolay lokmadır. geriye kalır türkiye...

  d. türkiye'de de aynen diğer ülkelerde olduğu gibi amerikan düşmanlığı medya kanalıyla halka iyice pompalanır. filmlerde amerikalıların yaptığı hayvanlıklar açık açık gösterilir. olay bir islam - hristiyanlık savaşına çekilir. camide ezan okuyan bir müslümanın roketatarla vuruluşunu izlemek elbetteki bunu izleyen her müslümanda bir amerikan düşmanlığıyaratacaktır. gazetelerde de amerikayı kötüleyen yazılar yayınlanacak ve halk bir amerika savaşına psikolojik olarak hazırlanacaktır.

  e. bir bahane uydurulur ve savaş başlar.

  sonunda ne mi olur? bunun için tarih kitaplarına bakmak gerekir. çünkü ne demişler:

  (bkz: tarih tekerlerden ibarettir)
  6 -1 ... denizci cakabey
 2. 2.
  daha olası bir durum için,
  (bkz: amerikanın gaza getirdiği kürtlerin türkiyeye savaş açması)
  4 ... plug in baby
 3. 3.
  (bkz: olmayacak is)
  ... child
 4. 4.
  (bkz: hayatı strateji oyunu sanmak)
  3 -2 ... redwinemania
 5. 5.
  metal fırtına adlı kitapcıkın çok satılanlar listesinde olduğu bir ülkede halkın kara kara düşündüğü konuların başında gelir.
  (bkz: türklerin komplo teprilerine bayılması)
  2 ... siyabend
 6. 6.
  ilk iş amerikan konsolosluğunun basılarak konsolosun karambole çekileceği durumdur.orkun uçar la diğer kankası yazarı stratejist yapacağımız,araplardan yardım isteyebileceğimiz olay olacaktır ki onlar da bu sefer amerika yla ittifak kurarak bize saldıracaktır.referens için (bkz: arabistanlı lawrence)
  ... disco inferno
 7. 7.
  corcbus* denen sivrisinek bile bu kadar aptal olamaz.
  ... kemalettin şentürk
 8. 8.
  amerikanın iyi bir uşağa ihtiyacı olduğu sürece olası gelmesi mümkün olmayan hadise.ihtiyacı kalmadığını düşündüğünde ise .gö.ünün yemeyeceği hadise.zira türk ordusu yıllarca pkk sayesinde pratik yapmış her türlü milis savunma saldırı taktiklerini bilen bir ordudur.avrupanın silah olarak olmasa bile asker olarak en iyi ordusudur.ayrıca kimse bizim kadar güzel yumruk olamaz.bir de aması var.plug in babye katılmak mümkün amerikanın yeni uşağını üstümüze salması olmayacak bi iş değil.hatta o amerikanın direk saldırmasından çok daha tehlikeli.çünkü böyle bir şey olursa sanırım ilk saldıran türkiye olacaktır ve uluslararası arenada yalnız bırakılacaktır.gaza gelmeden ince hesap yapmak lazım.onun içinde ismet paşa gibi siyasetçiler gerekli... *
  2 ... karga
 9. 9.
  zaten savastayız ve yenilmekteyiz bu savas daha kotu ve alcakca oynanan bi savas adıda soğuk savas
  3 ... işletmen
 10. 10.
  (bkz: gelecekleri varsa görecekleri de var)
  1 -1 ... don kişot