1. 1.
  biraz göt ister diyebileceğim bombalamadır. ağır falanda olmadı. bildiğin göt ister.

  amerika denilen skimsonik ülkenin yapmayacağını düşündüğüm ama yaparsa bildiğin dünya savaşı başlatmasına neden olacak bombalamasıdır. zaten bu duruma geldiyse durum savaş çoktan başlamıştır. bu durumda dünyanın kaça ayrılacağı da merak konusu. 2 e ayrılır lan kaça ayrılacak demeyin. müslümanları sevmeyip amerika ya da gıcık giden ya da amerika yı da müslümanlarıda seven ülkeler var. bu durumda türkiye nin konumunu merak ediyorum. amerikanın köpeği olan kişilerin neler yapacağı, yok yok yanlışlıkla olmuştur gibi laflarını duyarız merak etmeyin.

  bildiğin dinler arası savaş başlayacaktır. müslüman olan ülkeler bir yanda amerika bir yanda. acaba rusya nerede yer alır orası merak konusu. amerika dan gıcık kapan rusya?

  en çok tabi ki bizim ülkemizi düşünüyorum. amerika nın her dediğini yapan ülke büyüklerinin şuan için acaba kabe yi bombaladıktan sonra hangi tarafları ağır basacak. istifa edenler olur mu? kafa tutanlar olur mu amerika ya?

  inşallah böyle birşey olmaz tabi ki. savaş çıkması taraftarı değiliz. sadece amerika gibi şerefsiz bir ülkenin böyle şerefsizce yapmasından bahsediyoruz.
  7 -6 ... kolibalili
 2. 2.
  herhangi bir savaşın son hamlesi olabilecek durumdur.

  hiçbir savaşı başlatmaz çünkü amerika savaş başlatmak için kabe'yi bombalamaz. teknik ve askeri açıdan öncelik taşıyan yüzlerce bombalama noktası vardır bir ülkenin. kabe'yi bombalamak amerika için hiçbirşey ifade etmediği gibi boşuna riske girmektir. bugüne kadar da görülmüştür ki amerika saldırdığı ülkelerin halklarını karşısına açıkça düşman olarak almak istemez ve çeşitli propogandalarla çekebildiği kadarını yanına çekmeye çalışır. o yüzden savaşın hem de başında böyle insanları kendisine düşman edecek saçma bir hareketi gerçekleştirmez. ha bir dünya savaşı olmuştur,amerika egemenliğini dünyada bir kat daha arttırmıştır, özellikle müslüman ülkelerin bırakın saldırı savunma gücü kalmamıştır o vakit islam'a karşı misyonerliğe başlamak için kabe'ye zarar verilebilir. ama yine bombalama şeklinde olmaz bu.

  (bkz: bir bomba ne kadar haberin var mı)
  (bkz: ya benzin)
  (bkz: suyla mı çalışıyor f15ler)

  edit: propogandaymış bu. peki ; olur anasını satim bombalar amerika; ikinci dünya savaşından beri dünya'ya hükmeden de amerika falan değildir, utopyadır, şizofreni hastası insanların uydurmasıdır. amerika son derece güçsüz, iç hacmi 70.2 trilyon dolar olmayan bir ülkedir, hatta yoktur lan, bombalama gücü de yoktur, olmayan bir ülkenin bombası mı olsun bombalama gücü olsun?

  dünyanın en güçlü ülkesi uludağsözlüktür. *
  7 ... beitar jerusalem
 3. 3.
  islami cihad'ı görmek isteyen amerikanin yapacağı eylem olur.
  3 -2 ... bana bira ver
 4. 4.
  benim bildigim kabe'nin etrafinda manyetik platformlar var, ucak falan gidemez oraya kadar. hem uzaktan fuze falan da atamazsin, yine manyetik alandan dolayi, sasirir yolunu.

  bi ben mi boyle biliyorum?

  edit: bu manyetik alanlar zaten dogal, oyle yaratilmis, paveway falan da yalan oluyor oyle.
  4 -4 ... vilisipidist
 5. 5.
  Bir savaş başlarsa ve bu savaş Amerikanın istemediği şekilde devam etmeye başlarsa, hiç çekinmeden yapacağı eylemdir. Amerikalılar psikolojik harekata çok inanır ve zorda kaldıklarında öncelikle karşı tarafın değer verdiği, güç aldığını düşündüğü şeylere saldırır ve onu yerlebir edince düşmanın moralinin de yerlebir olacağını düşünür. Bunu da düşmana karşı çok büyük bir avantaj olarak görür.

  Bu bakımdan islam dünyasına karşı bir sıcak savaşa girişirse ve işler istediği yöne doğru seyretmezse hiç çekinmeden vurur. Allah o günleri onlara göstermesin...
  1 -2 ... abidin
 6. 6.
  "Görmedin mi, nasıl etti Rabbın füze* sahiplerine? Fendlerini, tedbirlerini bozup büsbütün perişan kılmadı mı? Üzerlerine sert taşlarla atış eden, sürü sürü kuşlar saldı da, hemen onları bir yenik hasıl (güve yiyip tanesiz kalmış ekin yaprağı, saman) gibi kılıverdi."

  (bkz: fil suresi)
  9 -1 ... sonkuzu
 7. 7.
  çok paraya mal olur.
  1 -3 ... bard of hell
 8. 8.
  dünyadaki çatışmaların ve siyasi - ekonomik iktidar paylaşımının mantığını kavramamış kişilerin fantazisidir.

  amerika (abd denmek isteniyor tabii) kabe'yi niye bombalasın?

  yani... ne diyeceğimi bilemiyorum, bin türlü ayar var da içlerinden seçemiyorum.
  1 -1 ... filmkolix
 9. 9.
  kabenin yıkılacağı durumdur.
  10 -9 ... karin
 10. 10.
  amerika'da o kadar büyük arka tamponun olmadığına işarettir. ayrıca o füze oraya düşmez haberiniz olsun. he olaki amerika denedi böyle bir olayı o zaman amerika kalmaz ortada zira dünya'da ki müslüman sayısını ve müslüman ülke sayısını bir daha kontrol edelim.
  -1 ... reqius