bugün

Muhtemelen uyuşturucu etkisinde olan kadındır. Zira normal bir insanın böyle salakça bir şey yapma ihtimali yok.
Bir şeyin bokunu çıkarmak.
Kadının iğrenci de hiç çekilmiyor aq.
iyi yapmıştır helal olsundur. sen kimsin polis diyerek tepkisini koymuştur.

kafası iyiydi değildi ama cesurca bir tavır. alkışlıyorum.
(bkz: manası çok derin)
Gezide de soyunuyorlardı.. aynı aptallık, aynı zihniyet işte.
insan öldürmek dışında hiçbir yöntem aşırı değildir.

Sıçan Kadının çocuğuna vereceği cevap, insanlar öldürülürken susan veya daha da kötüsü faşistleri destekleyenlerin vermesi gereken cevap kadar zor değil, hiç dert etmeyin.

Baştaki faşistin tek söylemesi gereken, polislerin eğitim programlarının yeniden düzenleneceği, işkenceye ve kötü muameleye sıfır tolerans tanınacağı. Fakat öyle yapmak yerine halkı tehdit etme cüretini gösteriyor. Sebep? Sebep güç tapıcısı iğrenç seçmenleridir. Bu domuzları kızdırmamak için böyle konuşuyor.
iyi yapan kadındır.
Oldukça net bir mesaj vermiştir.

Şu düzen tapıcısı faşist putperestlere hayret ediyorum.

Bir memlekette adaletsizlik varsa isyan haktır. Yok seçimler varmış, yok demokrasi varmış hepsi boş laf.. Sistem öyle ayarlandığı veya çoğunluk fazla rahatsız olmadığı için bir kısım insanın ezilmesinin önüne geçilmiyorsa onlara da haklarını zorla almak düşer. insanların yaşam hakkı, insan gibi muamele görme hakkı hiçbir çoğunluğun tasarrufuna bırakılamaz.

Abd'de polisin zencileri yok yere öldürmesi ilk defa yaşanmıyor. Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki olayda polisler ceza bile almamıştı.

Durum böyleyse yapılması gereken işte budur. Efendim araçlar yakılıyormuş, dükkanlar taşlanıyormuş, rahatı yerinde düzen tapıcıları rahatsız oluyormuş!

Zaten maksat o! Düzen tapıcıları ve iktidardakiler rahatsız olmazsa hiçbir şey değişmez.

insanların çektiklerini dert etmeyenler, araçlar, dükkanlar için ağlar! Merak etmeyin, sigorta şirketleri öder. Masraflar ödenemeyecek kadar büyümeye başlarsa, baştakiler zaten pes eder.
Tamam çok haklısınız dedik fakat bu çok şey oldu be.
bunlar manyak amk.
kadınların fıtratında var demek ki ; hastaneye, markete, avm ye , telefon bayiine, polis arabasına mıçanlar hep kadın. tavuk gibi gittikleri yere mıçıyorlar fallikler.
Polis aracını bombalayan kadın.
pembe sıçmıyorlarmış. onu öğrenmiş olduk en azından.
Bu kadının yaptığı iğrenç de olsa pek çoğumuzun yaşantısından daha onurluca.

En azından tepki gösteriyor, yöntemi iğrenç olsa da.

Not: izlemedim.
Millet gülüp eğleniyor ve kadının kafası da baya iyi ama

Yıllarca aklına gelip gelip utanacak, hayatının hatasını yaptığını ayıldıktan hemen kısa süre anlayacak kadındır.

*ırkçılık beyinsizlik olduğu gibi aynı zamanda bir oç olmaktır.
Bunlar da amerikan çapulcusu işte.
güncel Önemli Başlıklar