bugün

malumunuz abd kürtleri silah ve para desteği ile kışkırtıp bölgeyi karıştırmak istemektedir. bunun sebebi olarak ise sam amcanın kucağına oturan kürtçüler abd'nin kürtleri çok sevmesi olarak görmektedirler. eğer abd kürtleri bu kadar seviyorsa kendi topraklarında bir eyaleti kürtlere verebilmelidir. örneğin nevada. neden olmasın ?
abd, kürt ayrılıkçılığını, onları sevdiği için değil, ulusal çıkarları için desteklemektedir. bu nedenle, onlara kendi ülkesinden "bir çakıl taşı" bile vermez.

biz de "bir" çakıl taşı vermeyiz. tabii bu söylemin üzerinden uzun zaman geçti. çünkü, artık ahmak hainler eliyle, trilyonlarca çakıl taşı vermenin arifesindeyiz.
kürt medeniyeti için elzem olandır.
çok güzel bir öneridir.

benzeri bir öneriyi ben alman´lara yapmıştım..."insani yardım" kisvesi altında, silah, mayın satışına bu kadar yakın davranan alman çevrelere "ya madem bu kadar seviyosunuz kürtleri, alın mecklenburg vorpommern´de yaşatın " demiştim. hiç hoşlarına gitmemişlerdi. demiştim ki, madem onların devlet kurmaya hakları var, bu illa da türkiye olmak zorunda değil ki, neden almanya olmasın?...

işte o zaman maskeleri düşüyor. dertlerinin "kürt sevgisi" değil, sadece ve sadece türkiye´yi yıpratmak olduğu iyice ayyuka çıkıyor. tipik bir "düşmanımın düşmanı, benim dostumdur" mantığı.
türkiye'ninde içinde bulunduğu coğrafyaya nazaran devasa sayılabilecek topraklara sahip amerika için hiç sorun olmaması gereken öneri. 50 küsür eyaletin va. veriver bir tanesini ne olacak ki.
21 mart 2012 de 53. eyaletini bölüp 54. yü yapacaktır zaten.
Kendi topraklarının bile içine girmeyen bir yere bari karışmayın, laf söylemeyin, saygı duyun dedirten konu. Ulan hepimiz vatan toprak sevdasına düşmüşüz ama hangi birimiz askerlik tecilini uzatmaya çalışmadı? Lafa geldiğimizde asarız keseriz diyen bizler hangi karıncanın canını incitebildik? Bol keseden atmanın bir anlamı yok, Kürdistan adındaki ne ilk ne de son yer orası. Silopi'den çıkıp ırak sınırlarına geçmeye çalıştığınızda bir bakın bakalım sizi ırak bayraklari, ırak askeri mi karşılıyor? Pasaportunuza kim damga vuruyor bir bakın.