1. 1.
    madde etkisi altında olan ve sopayla polise saldıran adam polisin ateş etmesiyle ancak 11. mermide yere düşüp ölüyor. ulan ben resident evil oynarken zombiler 6-7 mermide ancak ölüyor diye şikayet ederdim bu redneck dayı onlardan da beter. ayrıca videoyu çeken zenci de polisi adamı vurması için tahrik ediyor ve adam ölürken zevkten dört köşe oluyor. işte polis tarafından vurulunca bizim ekşici salakların bile ağlayıp zırladığı ''nigar''ların bir beyazın ölümü durumundaki tepkisi. amerika hakkatten en boktan zamanını yaşıyor. ölen kişi trans veya zenci olsaydı tüm dünya ayağa kalkmıştı. Bununla birlikte videodaki 3 kişinin de birbirinden aptal olduğunu düşünüyorum. kafayı çekip polise sopayla saldıran bir gerizekalı, götü göbeği büyütüp bir polisten beklenmeyecek saçmalıkta hareketler yaparak burnunun ucundaki hedefi zar zor tutturan angut bir memur(ateş etmekte %100 haklı olduğunu düşünüyorum), arabanın içinde olayı izleyip zevkten dört köşe olan bir orangutan.

video linki: https://www.aykiri.com.tr...sunla-boyle-oldurdu/9307/

bu arada polis ateş ettikçe adamın gıdıklanır gibi tepki vermesi aşırı ilginç. madde etkisiyle birlikte giysisinin içerisinde kevlar olabileceğini düşünüyorum.
    7 -3 ... kazuo kiriyama
  2. 2.
    Polis kurbanıdır.

Denyonun elinde tabanca veya bıçak yok. Polis korkak ve beceriksiz olmasa bacağına iki tane sıktı mı devirmesi icap ederdi. Kemiğe kurşun yedin mi haplı olsan bile duramazsın.

Bu arada arabadaki malların habire "bu boku izlemeyi seviyorum" diye bağırması da ilginç. Alayı yamyam olmuş bunların.
    4 ... rumeli71
  3. 3.
    Zombi gibi geliyor amınakoyduğumun oğlu!
    3 ... centurion
  4. 4.
    Haplı kendinde değil kimbilir ne sorunları vardı. Adamı sağ yakalaması lazımdı. Böylesi çözüm değil cinayet.
    3 -1 ... vedat minor combo
  5. 5.
    Paniklemiş ve sıkmış zaten polis de değil sherrif. Yani Muhtar gibi seçilmiş birisi dolayısıyla eğitimsiz.. Amerikan polisi barbar zalim dense de bu tarz durumlar icin egitimlidir gögüs ve kafa hizasina ateş edilmeyecegini bilir. Bu totoş rast gele sıkmış.
    2 -1 ... sancopanza
  6. 6.
    bence de cinayet.. abicim sık bacağına adamın.. zaten 50-60 yaşında bi adam..

bizim polisi hiç sevmem ama bizim polis böylesine katil değildir..

bu arada amerikan polisi takır takır adam öldürür.. amerikan polisinin ne olduğunu anlamak istiyorsanız şu videoyu seyredin.

https://www.youtube.com/w...UKxc&bpctr=1612714484+

bu adama önce işkence eden, sonra da öldüren polis hiç bir ceza almadı.. filimde öldürülen çocuğun ise hiç bir suçu yoktu.. işinde gücünde normal bir insandı.. sadece amerikan polisinin sinirine dokunmak suçunu işlemişti..

amerikan polisi öyle bacağa filan ateş etmez. direkt kafaya ateş eder..
    ******eğer öldürdüğü zenci değil de beyazsa******* hiç bir ceza almaz..
    2 -4 ... arbutus unedo
  7. 7.
    Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olduğu gibi her ülkenin güvenlik anlayışı da farklı. Amerika' da anlaşılan bu mantık "sana şakayla karışık küçük bir tokat atanın direkt kolunu kes ki bir daha cesaret edemesin" mantığı var. Biz de batının ortaya p*ç gibi bıraktığı insan haklarına babalık etmeye çalışalım. Çalışalım ki teröristleri imralı gibi yerlerde senelerce besleyelim.
    5 ... balistik karizma
  8. 8.
    Herhalde 7. 65 falan gibi küçük kalibre mermi sıkıyor adam da full uyuşmuş olunca acı duymuyor yapacak bir şey yok polis açısından kanunu uygulamış orası öyle bir ülke.
    2 -2 ... vigilante8
  9. 9.
    Zeten polisin adamla kendine vurabilecek mesafeye yaklasmaması gerekir yaklaşmaya caliştiğı an koluna bacagina sıksaydı adam polise vuramazdı poliste öldüresiye ateş etmezdi.
    -1 ... oburiks in donunun lastigi
  10. 10.
    bazı arkadaşların ''neden direkt öldürmeye sıkıyor, koluna bacağına sıksaydı, bu düpedüz cinayettir'' dediğini görüyorum. amerika'da bizde olduğu gibi silahlı, bıçaklı, sopalı birine karşı önce 3 kez uyarı ardından bacağa, kola ateş etme ardından vücudun üst bölgesine ateş etme en son kafaya ateş etme kuralı yoktur. polisin söylediğini yapmamak bile öldürülme sebebidir. yani bu polis muhtemelen ifadesi alındıktan sonra aynı şekilde görevine devam edecektir. internette buna benzer birçok video var. şüpheli, polisin dediğini yapmazsa önce bir güzel taserlanır direnmeye devam ederse de kadın/erkek/genç/yaşlı demeden şarjör direkt üzerine boşaltılır. amerika suça eğilimli olanlara faturayı çok güzel kesiyor. hatta bizim cezaevleri bile oradaki toplama kamplarından hallice olan cezaevlerinin yanında 5 yıldızlı otel kalır.
    2 ... kazuo kiriyama