1. 1.
    akp türkiye'sini nasıl da kıskandıklarını gördüğümüz ibretlik bi klip. *
    https://video.uludagsozluk.com/v/redwood-lisesi-öğrencilerinin-yaptığı-okul-klibi-143120/

8 -4 ... diskapininmandali
  2. 2.
    Her Amerikan lisesini bu şekilde sanan angutları üzer.
    4 -3 ... cukunu avuclayan barbaros ii
  3. 3.
    burada daha da kıskanmışlar sanki. siz de imam hatip'te çükünüzü avuçlamaya devam edin siktiminin çomarları. *
    https://www.youtube.com/watch?v=fs8HK3X8gUs+
    3 -4 ... diskapininmandali
  4. 4.
    ?hayatımızda böyle bir anı bırakın liseyi belki de hiçbir zaman yaşayamayacağız bu siktiğimin ülkesinde, coğrafyasında, sikik örümcek kafalıların olduğu yerde. Farkındasınız değil mi

Edit: .klibi izlerken ve izledikten sonra öyle bir kafa karışıklığı yaşadım ki anlatamam. Bu ülkenin genel kafa yapısı içinde büyüdüm ve okudum. Bu amına koduğumun yerinde böyle bir hayat bulmak yalnızca zengin insanların çocuklarını gönderdiği lüks okullarda mümkündür. Bir çoğumuz ise insan olduğuna bin şahit isteyen elinde tespihli orospu çocuğu mahluklarla aynı sınıfı paylaşmak zorunda kalırız. Ağır abi tipini siktiğimin bu orospu çocukları babaları gibi ırkçı, dar kafalı, kendi mahallesinden öteye geçememiş kafasıyla ahkam keser. Kendini bir bok zanneden öğretmen dedikleri yarak kürek insanların sınıfta ego şişirmesini dinlersin. Siyasetin dar alanında anası sikilmiş sikik bir milli eğitim boku içinde yaşatırlar seni. Bu sikik yerde bu hayat yoktur. ulan yirmi üç yaşındayım. Hayatımda bir kez dans etmiş değilim. Bu insanları görünce yaşadığım kıskançlığın tarifi yoktur. Çok sinirlendim ağzıma geleni saydım. Saygılar

Edit 2: .ama amerika şöyle, amerika böyle diyen siktiğimin salaklarına da ayar oluyorum. zamanında senin insanın çok çalışsaymış da kendini itten köpekten rezil hale getirmeseymiş. evet amına koyayım bizimkiler toprak fethederken elinde çikolata ve çiçekle gidiyordu. bu beyinsizlerin anlamadığı şey bu işte. Bu adamlar ileri teknoloji zamanında yaptı katliamlarını, senin dedelerin kılıçla yaptı aynısını. Pardon sizler yüce türk milleti, islam ümmeti falandınız. Bu kendini kandırmalarla daha çok sikerler haberiniz olsun
    11 -2 ... dehumanized
  5. 5.
    redwood, liberty, mount olive..
    cactus'tan klipli bir lip dub daha geldi.

türkiye'deki üniversitelerin(!) çoğu bu imkanlara, ortama sahip değil.

ayrıca kiminde görüldüğü üzere okul idareleri bile renkli.

abd'ye gitme isteği doğuran klipler.
    lisesi bu, gerisini siz düşünün işte.

heba olup gidiyoruz olum.

10 sene önce hayalimiz böyle olmaktı.
    bugün ise suriye olduk. -üzülme smileyi-
    3 ... eylulsabahi
  6. 6.
    bizim vitaminsizler de uzun eşek oynayıp yutuba atsın anca.

adamların liselisi bile vizyon sahibi amk.
    3 -1 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    Abd ve batı medeniyetlerinin(!) kendi gayretleriyle bu noktaya geldiğini zanneden insanları biraz üzer.

Birader o çocuklar öyle okullara, arabalara, imkânlara, refaha ulaşmak için abileri, babaları dünyada milyonlarca insanı katlediyor, kadınlara tecavüz ediyor, petrol uğruna katliamlara destek veriyor. Irak'ı, venezüella'yı, suriye'yi, vietnam'ı kendi kendine gelişen olaylar olarak mı görüyorsunuz?

Kan görüyorum o okullarda, çimlerde, havuzlarda, kıyafetlerde. Kan, kan, kan...

Ekleme: üstte bir tane bizans dölü gelmiş dedemize hakaret ediyor. Ulan bizans tohumu benim dedem ülkeleri kılıçla alıyordu ama ona, buna tecavüz etmiyordu, yerli kaynağını sömürmüyordu. Herkes vergisini verince insanlar özgür özgür yaşıyordu.

Ama batı'yı yalamaktan ne yapacaklarını şaşırmışlar. islam batı'dan gelse müslüman olacaksınız, derdi şair.

ilber hoca bizim millet kadar amerika budalalığı olan millet yok tarzında açıklama yapmıştı.

Oktay sinanoğlu(28 yaşında profesör olmuştur, sen o yaşta elinle sevişirken) batı'nın sömürülerini en iyi anlatanlardandır.
    2 -6 ... asiksiz masuk
  8. 8.
    Lise günlerim aklıma geldi. Biz bir tık altıydık. Çok güzel günlerdi.
    ... insectoidzz
  9. 9.
    Bizde olsaydı lgs, ayt, tyt gibi sınavlardaki başarılarından bahsedilirdi. Klipteki herkes sanki üstün Amerikan insanı gibi hepsi boylu poslu hiç mi standart dışı öğrenci yok. Bizim üniversitelilerden bile daha yapılılar. Bu arada hiç Amerika'daki okul katliamlarına değinilmemiş. Amerika bu kadar cennet olsa evsizlerini nereye koyacağız? Tamam kliptekiler gibi de var ama bir başka Amerika da var.
    2 ... sessiz geveze
  10. 10.
    Demokrasinin beşiği olan(!) Amerika'da bir lisedir.
    1 -1 ... cukunu avuclayan barbaros ii