bugün

Eskisi kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.
çin ve Rusya tarafından amerika hegemonyasına son verilecektir.
Hüsamettin sen komünistmiydin la, şimdi lenin yattığı mezarından ters dönmüştür. Gerçi o adamı mumyaladılar galiba.
Başkan Putin: ABD'nin Ortadoğu'da sürekli kaosa ihtiyacı var, bu yüzden kanı durdurmaya hazır olanları itibarsızlaştırıyorlar. BM bile zulme uğruyor.

amerika şeytanın yuvasıdır.
amerikalıya küfereden rusa bakın hele.

orta asya türkleri kendi dillerini unutmuş rusça konuşuyor. afganistan zamanında rus işgalina uğradı. hatta rusya'nın hindistan'a inip orayı sömürge yapmak gibi bir planı vardı. suriye'de yıllardır sözde barış gücü olarak bekliyorlar.

şimdi de ukrayna'ya girip kendi soyundan insanları kesti. imkanını bulsa polonya ötesine kadar insan doğraya doğraya gider. al rusu vur amerikalıya.
ortadoğu'nun a*ına koyan kana bulayan ülkedir. Irak'da, suriye'de, libya'da, yemen'de, filistin'de her yerde katliamlar yaptılar, yapmaya da devam ediyorlar. nerede bir iç savaş çatışma varsa, arkasında abd vardır.
Müslüman ülke halklarının en çok sevmediği; fakat yine de atını istediği gibi koşturabilen yegane devlettir. Bu ülkelerin yöneticileri Amerikancı olduğu halde yine de halkları o yöneticiye tapınırlar ne hikmetse? Amerika bu konuda masum ülkedir yani. Sen "öp beni Recep ye beni Recep" dersen; o da yapar tabiki.
iq 90 ve üzeri her insanın (özellikle müslüman'ım diyenlerin) bugün cuma namazında "allah'ım amerika'yı koru. devletin bekasını daim eyle." diye dua ederek fazladan 2 rekat da amerika için namaz kılması gereken ülke.

mübarek cuma günü god bless america.

https://www.youtube.com/watch?v=6LSarhZpnMs

celine dion da döktürmüş yani...
Haber yorumcuları çoğunun, bu şekliyle kullanıyor herhalde böyle daha havalı oluyor konuşurken, ben ya abd yada amarika derim. Üşenmeden o üç kelimeyi mutlaka kullanıyorlar sanki farz gibi. istiyorlarsa şöyle desinler amarikalar bileşikleri devletleri böyle daha uzun olur.
bana göre tabi ,dünyada ki en güzel doğaya sahip topraklar abd toprakları..
federal hükümet ne kadar yok etmeye çalışsa da başaramıyor.

güneye göre kuzey halkı daha iyidir bilhassa kasabalarda ve bizde ki belde gibi büyük köylerde.

vahşi kapitalizmin merkezidir başta new york şehri olmak üzere ...

dünyanın en çok üreten ve tüketen ülkesidir.

dünyanın,insanlığın ve tüm canlıların başına dert olan hükümeti vardır.
günlük üretimine göre 6 yıllık petrolü olan ülke.
yıllık üretimine göre 18 yıllık doğalgazı olan ülke.
Hershel Greene: Amerika'yı mülteciler kurdu.
new york, los angeles, las vegas, miami, san francisco gibi yerli ve yabancı turistler tarafından büyük rağbet gören renkli ve hareketli şehirleri sınırları içerisinde barındıran, hollywood sayesinde dünya film ve dizi sektöründe önemli bir yeri olan, herhangi bir anda en az 35 seri katilin faal olduğu iddia edilen kuzey amerika ülkesi.
güncel Önemli Başlıklar